Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Робота мрії: у Бельгії шукають людей, які гулятимуть з альпаками на пляжі

Робота мрії: у Бельгії шукають людей, які гулятимуть з альпаками на пляжі

Охочим пропонують контракт до кінця курортного сезону.

На бельгійському курорті в Де-Хаані шукають трьох людей, які гулятимуть по пляжу з кількома альпаками.

Майбутнім працівникам пропонують контракт до кінця курортного сезону, а ще - непогану зарплату, йдеться у випуску ТСН. 19:30.

Робітники мають опікуватися тваринами і заохочувати до прогулянок туристів. Головна вимога до претендентів - знайти контакт з тваринами.

"З ними треба залишатись спокійними. Наприклад, зараз вони хочуть піти у воду, це означає, що і вам доведеться з ними піти. А оскільки вони стадні тварини, то ходитимуть усією групою і не треба їх розлучати", - поясню інструктор Карл Андріансен.

Охочих гуляти все літо морським узбережжям у компанії альпак знайшлось чимало. На вакансію відгукнулись майже 10 тисяч претендентів. До фінального етапу відбору - практичного завдання - дійшли дев'ятеро із них.

"Зараз ми дивимся, як вони поводяться з альпаками, чи вдається їм тримати тварин під контролем, бо це велика відповідальність - гуляти з тваринами у громадському місці, та ще й робити так, щоб вони нікому не заважали", - додає Андріансен.

"Мені дуже подобається ця робота. Я не думаю, що багато людей можуть таке сказати про свою", - ділиться одна із претенденток.

Кому пощастить отримати на це літо свою роботу мрії, стане відомо уже за кілька днів, а поки що і люди, і альпаки придивляються один до одного.

Обрані працівники будуть не лише гуляти самі, але й заохочуватимуть до прогулянок пляжем відпочивальників. Вартість стандартного 2-годинного променаду з альпаками - 15 євро з кожного туриста.

Раніше у Черкасах розшукували обіймачів котів. Претендентів обирали за чуйністю, лагідністю та приємним голосом, а робітників зобов’язували обіймати тварин і чухати у них за вушками.

Відео Вакансія року: у Бельгії шукають людей, які гулятимуть по пляжу з альпаками

У Бельгії один із морських курортів шукає людей, які гулятимуть по пляжу з альпаками. Майбутнім працівникам пропонують контракт до кінця курортного сезону, ще й непогану зарплату. На оголошення відгукнулися майже 10 тисяч охочих.

Вакансія року: у Бельгії шукають людей, які гулятимуть по пляжу з альпаками

Залиште свій коментар

Вибір редакції