Робота в Мексиці. $ 10 тисяч тому, хто безкоштовно житиме на розкішному курорті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подати заявку потрібно до середини грудня.

Сайт Cancun.com відкрив вакансію Cancun Experience Officer (CEO) - "Директора з пригод у Канкуні" на зарплатню в 10 тисяч доларів.

Людині, яка обійме цю посаду, потрібно буде півроку провести в мексиканському курортному місті Канкун. При цьому, як йдеться в тексті вакансії, здобувач буде безкоштовно жити в розкішних готелях.

Людині, яка стане CEO, потрібно буде досліджувати цікаві місця і розповідати про них у соцмережах і в блозі на сайті Cancun.com - в тому числі знімати фото та відео.

Cancun.com - An Adventure Awaits!

Water, warmth, and wonder are waiting for you in Cancun. Come and see more as you plan your own adventure to one of the most captivating and inspiring destinations in the world. Whether you want to scuba-dive or sunbathe, spa or snorkel, sleep in or stay out, a dazzling experience awaits you in Cancun. Visit: http://bit.ly/2f04rZJ to learn more!

Posted by Cancun.com on Friday, September 15, 2017

Наприклад, працівникові доведеться піднятися на піраміду, побудовану три тисячі років тому, або поплавати з акулами.

Подати заявку потрібно до середини грудня. В анкеті потрібно, зокрема, вказати посилання на свої сторінки в соціальних мережах і прикласти коротке відео про себе.

У січні 2018 року сайт вибере 50 кращих заявок, з яких відберуть п'ятьох фіналістів - вони полетять в Канкун для визначення переможця. Працювати потрібно буде від березня до серпня 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції