Робота з пляжу: Індонезія відправить держслужбовців з Джакарти на дистанційку на Балі

Робота з пляжу: Індонезія відправить держслужбовців з Джакарти на дистанційку на Балі

www.flickr.com/neomezz

У такий спосіб влада хоче збільшити попит на балійські готелі та ресторани.

Уряд Індонезії планує відправити чверть співробітників восьми державних органів з Джакарти на дистанційну роботу на Балі, щоб допомогти економіці острова відновитися після пандемії COVID-19.

Про це повідомляють The Jakarta Post і Nikkei.

За словами міністра туризму і креативної економіки Індонезії Сандіагі Салахуддіна Уно, план із перевезення близько восьми тисяч держслужбовців на Балі перебуває на "фінальній стадії розробки".

Попередньо, йдеться про співробітників Координаційного міністерства з морських і інвестиційних справ, а також міністерств енергетики, транспорту, громадських робіт і житлового будівництва. 

Зазначається, що впродовж останніх п'яти кварталів ВВП Балі безперервно скорочувався, адже 80% економіки острова залежать від туризму, який суттєво постраждав від локдаунів і закриття кордонів.

За допомогою цього проєкту влада хоче збільшити ВВП в другому кварталі цього року.

"Це частина зусиль уряду зі створення попиту, щоб готелі та ресторани на Балі могли вижити, - пояснив заступник міністра з туризму та креативної економіки Одо Манухуту. - Рівень вакцинації на Балі зараз є найвищим і найшвидшим (проти інших провінцій Індонезії. - Ред.)".

За його словами, багато готелів на Балі зараз повідомляють про близько 8-10% заповнюваності, що змушує їх звільняти своїх співробітників.

Очікується, що переїзд деяких державних службовців на Балі спонукатиме працівників приватного сектора до аналогічних дій, допомагаючи Балі заповнити близько 140 тисяч готельних номерів.

Тим часом кожен другий житель південно-західного індійського штату Гоа, який здає тест на COVID-19, отримує позитивний результат. 

Як на острові Балі мотивують дотримуватися маскового режиму - курйозні новини

Як на острові Балі мотивують дотримуватися маскового режиму - курйозні новини