Російський депутат безкоштовно закодував від пияцтва ціле село

Депутат привіз до підконтрольного йому села нарколога та проводив безкоштовне кодування від алкоголізму всіх бажаючих.

Депутат Новосибірської обласної ради Дмитро Гордєєв безкоштовно закодував від алкоголізму мешканців підконтрольного йому села.

Майже 200 мешканців району протягом двох днів добровільно закодувалися від алкогольної залежності. Процедура була безкоштовною і доступною практично для всіх. Головна умова - не пити спиртне три дні напередодні.

На думку депутата, підсумком проведення акції стане поліпшення як соціальної, так і економічної ситуації в сільському районі.

"Часто буваючи в Киштовці, я бачив, що тут є робота, але забезпечити нормальне життя багатьом заважає банальне пияцтво. Тому ми і вирішили привезти сюди лікаря-нарколога. У своїй будівельній компанії я вже працював з ним. Після того, як наших працівників закодували, вони перестали пити, почали нормально працювати, заробляти, у них налагодилося родинне життя", - говорить Гордєєв.

За півтора місяці до приїзду лікаря-нарколога в місцевій газеті було оголошено про проведення кодування. На заклик відгукнулися мешканці багатьох сіл віддаленого району.

"Думаю, що за цей рік, поки діє кодування, люди переглянуть своє відношення до життя, візьмуться за розум, а значить розвиватимуться господарства, у людей виростуть статки, покращиться демографічна ситуація на селі", - вважає депутат.

Раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив про бажання посилити боротьбу із зловживанням алкоголем в країні. Як заявив глава російської держави, не дивлячись на раніше прийняті заходи по зниженню вжитвання алкоголю в країні, алкоголізм в Росії перетворився на національне лихо.

Читайте також:

Злодії викрали килим прямо з зали суду

У Китаї підірвали багатоповерхівку, бо вона не вписувалася в міський ландшафт

На російських зупинках поставили турнікети для корів

У зоопарку Лондона народились азіатські левенята, яких залишилось менше 200 особин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: