Російський олігарх відправив керувати "Аерофлотом" свого тримісячного сина

Олександр Лебедєв вважає, що він не потрібен у Раді директорів "Аерофлоту" - замість нього там сидіти може навіть немовля.

Власник 30% акцій "Аерофлоту", російський мільярдер Олександр Лебедєв висловив незадоволення діями менеджменту авіакомпанії та запропонував, щоб його інтереси в Раді директорів представляв його тримісячний син.

Лебедєв написав менеджменту "Аерофлоту" і уряду РФ "гумористичний лист", в якому запропонував ввести в Раду Нікіту Лебедєва.

Олігарх незадоволений рішенням компанії витрачати гроші на спонсорські пакети футбольного клубу ЦСКА та Олімпіади в Сочі, а також на оренду нового офісу в центрі Москви на додаток до офісу в Шереметьєві.

"Чи можу я замість себе ввести в Раду директорів "Аерофлоту" свого тримісячного сина Нікіту Олександровича? Кажу - вибачаюся будь ласка, що за КЗОТом не можна, але різниці жодної не буде", - заявив Лебедєв у своєму листі.

"Хлопці, я вам тут не потрібний, хай мій син попрацює. А чого, він, можливо, навіть тямущий", - зауважив мільярдер.

"Аерофлот" такий крок свого акціонера не коментує.

Нагадаємо, контрольний пакет акцій авіаперевізника належить державі. Лебедєв володіє 30% акцій. Бізнесмен входить до Ради директорів авіакомпанії. Раніше він висловлював думку, що дивіденди за підсумками 2008 року потрібно платити в повному обсязі але не був почутий, у результаті розмір виплат було, навпаки, знижено.

Читайте також:

Колишній агент КДБ претендує на британську газету

У Британії вийшла скандальна книга про життя російських олігархів

Для Абрамовича збудували найдорожчу яхту в світі

Російські олігархи влаштували п'яний бал на крейсері "Аврора"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: