Російський єпископ оголосив затримки по зарплатах смертним гріхом

РПЦ та Служба приставів РФ домовилися спільно вести боротьбу із затримками зарплатні.

Єпископ Кемеровський і Новокузнецький Аристарх оголосив затримки по зарплаті смертним гріхом. Єпископ вважає, що експлуатація і несправедлива оплата праці робітників є лихварством.

На думку високопоставленого священнослужителя, канони церкви особливо засуджують корисливі дії в період кризи. "Церква вважає таку ситуацію неприпустимою: обдурюванню, злочинним діям, які утискають законні права людини, не місце в економічних взаєминах між працедавцями і трудівниками", - сказав єпископ.

Аристарх закликав керівників кузбаських підприємств погасити заборгованості по зарплатні – по зарплатних відомостях обласної адміністрації, на Кузбасі вона склала 89,6 мільйона рублів. Працедавці заборгували 5 тисячам 762 співробітникам.

У червні 2009 року Російська православна церква домовилася з Федеральною службою судових приставів Росії про взаємодію у боротьбі із боржниками. Священнослужителі пообіцяли допомогти судовим приставам умовляти людей розплачуватися по боргах і провести у всіх храмах Росії проповіді про необхідність віддавати борги, неприйнятності життя у позичку і користолюбства.

Неплатникам пообіцяли повідомити, що церква прирівнює їх до злодіїв. Про необхідність виконання заповіді "Не вкради" нагадав і єпископ Аристарх. За його словами, лихварство є прямим порушенням цієї заповіді.

Зазначимо, що в Україні заборгованість із зарплат становить близько півтора мільярди гривень попри заяви влади про стрімке подолання цього явища в нашій країні.

Читайте також:

Ющенко дав два тижні, щоб погасити борги з зарплат в Україні

Черновецького визнали загрозою населенню Києва

Більш ніж 70% українців - бідні

У Києві бюджетна катастрофа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: