Росія подарувала Південній Кореї уссурійських тигрів через помилку перекладача

Путін вирішив подарувати корейцям амурських тигрів лише тому, що перекладач переплутав фразу заступника міністра природних ресурсів.

Ідея подарувати Південній Кореї декількох особин рідкісних уссурійських тигрів стала результатом помилки перекладача.

Помилка сталася, коли глава Росприроднагляду Володимир Кирилов відвідував Південну Корею в червні 2009 року. Під час візиту Кириллова привезли до Національного інституту біологічних ресурсів, де серед інших є кілька опудал уссурійських тигрів.

Коли заступник міністра природних ресурсів Південної Кореї Лі Бюн Вук, який супроводжував російського чиновника, сказав Кириллову, що його країна дуже зацікавлена в уссурійських тиграх, то перекладач невірно переклав цю фразу, а саме - "Південна Корея могла б прийняти кілька особин тигрів у подарунок".

Після повернення до Росії Кирилов на нараді з охорони навколишнього середовища в Іркутську повідомив Володимиру Путіну про побажання корейської сторони прийняти кілька особин рідкісних тварин. На це російський прем'єр відповів: "Це цілком можна і потрібно зробити."

У зв'язку з готовністю російської сторони поділитися рідкісними тваринами південнокорейське міністерство природних ресурсів прийняло рішення надіслати офіційний запит на отримання тигрів. Планується, що три особи будуть подаровані Сеулу на честь двадцятиліття встановлення між Росією і Південною Кореєю дипломатичних відносин.

Як відомо, уссурійський (амурський) тигр занесений до Міжнародної Червоної книги. За даними за 2006 рік, в Примор'ї і Приамур'ї живуть близько 450 уссурійських тигрів, більшість у створених в 2007-2008 роках національних парках. У зоопарках Південної Кореї міститься 51 особина цих рідкісних тварин.

Читайте також:

Тимошенко віддала свою тигрицю в зоопарк, де отруїли 10 тварин

Тимошенко подарували білу тигрицю

У Київському зоопарку відкрили дитсадок для тигренят (відео, оновлено)

Левиця народила тигролевів-близнюків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: