Росіяни бояться, що цифрові наркотики створили, щоб знищити їхню націю

“Марихуана, екстазі, героїн, кокаїн — надійно, легально, безпечно” - такі оголошення заполонили російський Інтернет.

В Інтернеті пропонують незвичайні наркотики, а цифрові, або i-dosers (айдозери). Це аудіофайли, які впливають на організм за допомогою інфразвуку. Поява музичних наркотиків на російському ринку викликала ефект інформаційної бомби.

Послухай треки з назвою “Кокаїн” та “Героїн” і дістань задоволення! -нав'язлива реклама переслідує інтернет-користувачів чи не після кожного кліку. Скачати дивозвуки можна, відправивши смс-запит - звісно, не безкоштовно. Не зважаючи на "побори" цікавість виявляють дуже багато людей.

У Росії бурхливо обговорюють версії такого стрімкого поширення нового інтернет-віруса. Мовляв, це спрямована з-за кордону програма на знищення Росії. Звукова зброя не ноу-хау, кажуть фахівці, у гітлерівській Німеччині її почали досліджувати ще у 30-тих роках минулого століття.

Утім, доки контрольні органи не припинять бурхливий потік реклами нових наркотиків у Інтернеті, молодь над цими фактами навряд чи замислиться.

Нагадаємо, що за даними пошукової системи Яндекс, які були оприлюднені в липні цього року, серед користувачів українського нету також  росте популярність айдозерів. Вони з'явилися досить давно, проте масовий інтерес до них саме в червні викликали, вочевидь, повідомлення в ЗМІ, розповіли в Яндексі.

До чого призводить вживання цифрових наркотиків - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Українці підсіли на цифрові наркотики

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

ВідеоЦифрові наркотики знищують росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: