Росіяни стежитимуть за своїми коровами та козами з космосу

Росіяни стежитимуть за своїми коровами та козами з космосу

Корів пастимуть з космосу / Фото: Marker.ru

Міністерство сільського господарства Бурятії почало експеримент з імплантації чіпів ГЛОНАСС сільськогосподарським тваринам.

За інформацією Роскосмосу, Міністерство сільського господарства Бурятії (РФ) почало експеримент з імплантації чіпів ГЛОНАСС сільськогосподарським тваринам - козам, вівцям і коровам. Ця смілива інновація бурятських чиновників не має аналогів у світовій практиці - зазвичай супутникове стеження за тваринами здійснюється за допомогою зовнішніх пристроїв. А використовуються вони головним чином для контролю за переміщенням тварин, рідше - для стеження за рідкісними видами в умовах дикої природи.

"Необхідність суворого обліку худоби та постійного її моніторингу спонукали керівників великих господарств і фермерів звернутися до досвіду цивілізованих країн", - йдеться в повідомленні Роскосмосу.

Супутникове стеження за рухомими об'єктами сьогодні - доступний і поширений сервіс. Супутниковий трекер кріпиться на ошийник собаки або до шкільного ранця дитини. У будь-який момент ви можете побачити їхнє точне місце розташування на електронній карті в Інтернеті або на екрані стільникового телефону. У 2008 р. віце-прем'єр Сергій Іванов підніс нашийник із таким трекером Володимиру Путіну, щоб той міг відслідковувати переміщення свого лабрадора Коні. Обладнання ГЛОНАСС тоді ще не випускалося серійно, тому над створенням такого нашийника півроку працювала група фахівців з московського НДІ космічного приладобудування.

Читайте також:

Британські корови дають більше молока під комедії Шекспіра

До приїзду Лукашенка в білоруському селі коровам пофарбували ратиці

Депутати Ради обговорили поняття "корова"

Повʼязані теми:

Наступна публікація