Росіяни визнали найдаремнішими придбаннями яйцерізку і чоловіків

Найбезглуздішої з зроблених росіянами покупок вони вважають яйцерізки, прилад для фондю, тертку, шейкер або пароварку, куплену під впливом реклами.

Рейтинг найнепотрібніших придбань, складений за результатами опитування SuperJob.Ru, очолили кухонне приладдя. Шість відсотків учасників опитування заявили, що найбезглуздішої з зроблених ними покупок вони вважають яйцерізки, прилад для фондю, тертку, шейкер або пароварку, куплену під впливом реклами.

Друге місце в списку марних придбань росіян розділили родичі та знайомі і непотрібні предмети одягу. Чотири відсотки учасників опитування визнали даремними чоловіків, дружин, тещ, начальників, коханців і дівчат. Ще чотири відсотки визнали, що витрачали гроші на одяг, який потім не носили (зокрема, у відповіді потрапила "рожева вельветова кепка" і "штучна шуба").

По два відсотки опитаних назвали найбільш безглуздим придбанням автомобіль, домашній спортивний тренажер (деякі росіяни визнали, що використовують спортивне пристосування як вішалку), домашніх тварин (так, у відповідях фігурує "Джунгарський хом'як, який кусається"), мобільні телефони та пристрої для догляду за зовнішністю.

19 відсотків росіян сказали, що ніколи не роблять безглуздих покупок, а 13 відсотків не змогли згадати про такі. Усього в опитуванні взяли участь 2 тисячі жителів Росії старше 18 років.

Читайте також:

Майже 70% українців довіряють результатам виборів

Учені спростували зв'язок головного болю у підлітків з використанням електроніки

Британці описали пекло як літак з дітьми і політиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: