Росіянин намагався пограбувати кіоск і застряг в його віконці

Дата публікації
Перегляди
1877
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіянин намагався пограбувати кіоск і застряг в його віконці

На Уралі чоловік, який намагався пограбувати газетний кіоск, застряг в його віконці / Фото: youtube

Здобиччю зловмисника стали журнали, фломастери і дитяча розмальовка. Але витягти їх він не зміг, і застряг, як Вінні-Пух.

У Свердловській області Росії в місті Азбест поліція затримала невдалого грабіжника, який застряг у віконці кіоску "Росдруку", коли поліз всередину за здобиччю.

Як повідомляється, правоохоронці затримали 20-річного місцевого жителя на гарячому. Їм допоміг сторож розташованої неподалік адміністративної будівлі. Пізно вночі охоронець звернув увагу на дивну картину біля торгової точки з друкованою продукцією.

Зловмисник проник у кіоск" Росдруку "через віконце, але вилізти назовні не зміг і застряг, подібно до Вінні-Пуха, зазначають у поліції. Пильний охоронець набрав "02".

Правоохоронці, що прибули на виклик, звільнили з полону грабіжника і затримали його. В момент скоєння злочину підозрюваний був дуже п'яний.

"Здобиччю зловмисника стали кілька журналів, фломастери і дитяча розмальовка", - відзначили в МВС.

Незважаючи на комічність ситуації, покарання чоловікові загрожує цілком реальне - від штрафу до позбавлення волі на 5 років, так як скоєне кваліфікується як крадіжка зі зломом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1877
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація