Росіянка пішла до першого класу в 21 рік

Мешканка Ростовської області через матір-алкоголічку не змогла отримати навіть середньої освіти і почала вчитися лише у 21 рік.

Ольга Собур
Комсомольская правда
Ольга Собур
Мешканка Ростовської області Росії Ольга Собур пішла навчатися до школи у 21 рік. Її мати-алкоголік не звертала на дитину жодної уваги, з 9 років дівчина вже працювала на ринку і не отримала навіть середньої освіти.

Разом з матір'ю вона тягала до торгових наметів важкі ящики з пивом, коробки з фруктами, підмітала тротуар і мило підлоги у кіосках на ринку. Пізніше Ольга навіть "зробила кар'єру" – почала торгувати пивом і сигаретами. На те, що дівчинці було трохи більше 10 років, ніхто не звертав уваги.

У 2004-му Ольга залишилася сиротою. Її мати у стані алкогольного сп’яніння заснула на вулиці і замерзла на смерть. Дівчину забрала до себе старша сестра, в якої на той момент була власно родина. Ольга мешкала у неї і продовжувала працювати.

"Найцікавіше, що у мене не було жодних документів - ні свідоцтва про народження, воно загубилося під час одного з численних переїздів, ні паспорта. Звичайно, я хотіла, щоб вони у мене були, але не знала, що для цього треба робити і до кого звертатися. Робота у мене була, дах над головою теж, а про щось інше я тоді і не думала", - розповіла Ольга.

За словами дівчини, все змінилося після знайомства з молодим хлопцем. Саме він наполіг на тому, що дівчина обов’язково має здобути освіту. "Якщо б не він, я б напевне ніколи не прийшла до школи", - зізналася вона.

Зараз Ольга ходить на заняття щодня. Навчається вона екстерном, разом з дівчиною в класі сидять і справжні першокласники - діти, які ходять в групу продовженого дня.

До школи Ольга самостійно навчилася рахувати і писати. Тепер їй шкільна програма дається набагато легше. Займається дівчина по три години на день разом з вчителем молодших класів. Для неї склали індивідуальну програму, і педагоги впевнені, що за рік дівчина зможе закінчити початкову школу, а через два і зовсім отримає атестат про загальну освіту.

"Зараз це моя найзаповітніша мрія. Адже якщо я матиму атестат, то зможу влаштуватися на нормальну роботу", - зазначила Ольга.

До весни вона також має отримати паспорт. З оформленням документів дівчині допомагає уповноважений з прав дитини в Ростовській області.

Читайте також:

16-річна американка відправилася у навколосвітнє плавання

У школах скасували випускні іспити

Бабуся нагодувала 3-річного онука пиріжками з гашишем

Дві п'яні базарні торговки на смерть забили батька п'ятьох дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: