Росіянка створила портрет Путіна із вирваних зубів і продає його на аукціоні – покупців поки немає

Росіянка створила портрет Путіна із вирваних зубів і продає його на аукціоні – покупців поки немає

Фото: Associated Press

Ціна картини стартує від 2,4 тисячі доларів.

Російська художниця Євгенія Хайбулліна з Уфи створила незвичний портрет президента РФ Володимира Путіна – із пів тисячі вирваних зубів.

Два ідентичні портрети, але в кольорі та чорно-білий, вона виставила на продаж на інтернет-аукціоні. Кожен стартує від 2,4 тис. доларів, але покупців поки що не знайшлося.

В Instagram художниця розмістила відео створення картини. Щоправда соцмережа вже маркувала його як "потенційно неприйнятний контент. Це відео може містити сцени насильства або важкий для сприйняття контент".

Євгенія зазначила, що зуби для картини вона взяла у місцевій стоматологічній клініці.

Євгенія пояснила, що створити такий незвичний портрет Путіна надихнула його фраза. Кілька днів тому президент РФ зазначив, що дехто публічно говорить, що, мовляв, сибірські багатства несправедливо належать лише одній країні. Путін заявив, що такі речі йому "дивно чути".

"Всі нас хочуть десь вкусити або щось від нас відкусити. Але вони повинні знати, ті, хто збирається це зробити, що ми зуби виб'ємо всім, так щоб вони не могли кусатися. Чого б ми не зробили, як би ми не прагнули задовольнити апетити тих, хто намагається нас стримувати, все-одно стримування буде продовжуватися, тому що багатьом з наших опонентів, так їх назвемо, така країна, як Росія, просто не потрібна", - сказав тоді Путін.

Фото: opensea.io/SKOVART

"Путін пообіцяв вибити зуби тим, хто зазіхає на Сибір! Я підтримую його в цьому, і вирішила висловити свою підтримку портретом президента з вибитих зубів потенційних ворогів Росії. Однак, варто чесно сказати, що не тільки зовнішні вороги хочуть відкусити шматок від Росії, є купа внутрішніх ворогів: 1) олігархи, які нещадно збагачуються на національних багатствах Росії; 2) чиновники, які допомагають збагачуватися олігархам, вивозячи ліс з Сибіру, викачуючи нафту, забруднюючи річки і завдаючи непоправної шкоди природі; 3) представники правоохоронних органів, у яких знаходять квартири, забиті мільярдами. Саме вони становлять найбільшу реальну загрозу для майбутнього нашої Батьківщини. Володимире Володимировичу, якщо почнемо вибивати зуби їм, зовнішні вороги навіть і не подумають щось кусати у нас", - наголосила художниця.

Вона додала, що велика частина виручених коштів підуть на благодійні проєкти Сибіру, зокрема збереження озера Байкал.

Фото: opensea.io/SKOVART

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч Путіна і Байдена
Наступна публікація