Росіянки знають, як обкрутити мільйонера

Авторитетне британське видання The Times пропонує британкам, що мріють вийти заміж за мільйонера, користуватися досвідом російських жінок.

попка
З Москви сповіщають, що найпривабливішою частиною тіла жінки безперечно, досі є попка
Авторитетне британське видання The Times розповідає, як росіянок навчають шукати багатих чоловіків, і приводить декілька порад із Росії для британських жінок, які незадоволені своїм матеріальним становищем.

"Якщо Ви міркуєте, що вийшло не так і чому ви не вийшли заміж за мільйонера, не кажучи вже про мільярдерів, спершу поглянете у дзеркало. Цілком можливо, що вам властиві деякі, якщо не всі, з перерахованих рис," - припускає журналіст The Times Стефані Марш.

На думку британської колумністки, причиною невдачі на шляху до серця мільйонера можуть стати туфлі на плоскій підошві, відсутність манікюру й педикюру, а також невищипані брови. Якщо ж ви носите "непоказні сережки-гвинтики, а не виблискуючі каскади, які подобаються чоловікам із гарним смаком", і вкладаєте волосся феном лише коли йдете на весілля, ваші шанси дістати серце мільйонера рівні нулю.

The Times радить жінкам відмовитися від фраз "Немає", „Не сьогодні ввечері" і "Нам обов'язково треба це робити?" і почати говорити: "Так” і "Я можу бути такою, якою ти хочеш мене бачити, що б тобі не заманулося".

прикол
Стефані Марш радить полювальницям на мільйонерів носити панчохи
Якщо ж ви вважаєте за краще носити колготки, а не панчохи, а якщо ви коли-небудь знімали колготки (або панчохи) у присутності чоловіка: а) не під пісню Джорджа Майкла, б) не посмоктуючи льодяник, і в) не з волоссям, зібраним у поросячі хвостики, The Times радить негайно почати робити це.

"Усього цього ви не робите, оскільки декілька десятиліть фемінізму вселили вам помилкову думку, що догоджати принизливо, а мозок - найпривабливіший бік анатомії жінки. З Москви сповіщають, що найпривабливішою частиною тіла жінки безперечно, досі є попка," - повідомляє Стефані Марш.

Такого висновку британська колумністка дійшла після спілкування з Володимиром Раковським - головним московським авторитетом з питань методики „Як вийти заміж за мільйонера”.

На семінарах, які Раковський проводить у Москві, Києві, Санкт-Петербурзі та в ретельно відібраних готелях у Єгипті, немає відбою від охочих. Там навчають жінок, як знайти та утримати Справжнього Чоловіка.

На думку Раковського та його підопічних, Справжній Чоловік характеризується лише трьома рисами: він гарний у ліжку, емоційний і у нього є гроші. „Доки у нього є ці три властивості, йому не обов'язково бути навіть привабливим зовні або тверезим,” - упевнений гуру спокушання.

губи
Навіть на роботі "коротка спідниця і яскраво-червона помада ніколи нікому не шкодять", вважає Раковський
На сайті Раковського обіцяють: запишіться на один з його семінарів шестиетапного курсу Стервології, заплативши 200 доларів, і ви зможете стати "сильною, успішною, впевненою в собі жінкою; хазяйкою життя, здатною уміло маніпулювати чоловіком; жінкою, яка примушує чоловіка виконувати свою волю, але створює у нього враження, ніби вирішує він".

Навіть на роботі "коротка спідниця і яскраво-червона помада ніколи нікому не шкодять", вважає Раковський, "начальник не цікавиться роботами".

"У Росії ще багато місць, де сексуальне переслідування досі вважається компліментом," - помічає Стефані Марш.

Раковській, не скупившись, роздає поради охочим вийти заміж за мільйонера: "Якщо ви хочете полонити справжнього чоловіка, вам знадобиться справжня стратегія. Я вам приведу приклад геніального плану. Жінка вирішує відкрити елітарний клуб і розсилає запрошення тільки багатим, привабливим чоловікам. У вечір урочистого відкриття вона там єдина жінка. Ось план стратегічного рівня".

бизнес-леді
У реальності російські чоловіки дуже слабкі. Вони бояться ділових жінок, так само, як і своїх матерів

тінь
Не бояться чоловіки лише жінок, які абсолютно позбавлені індивідуалізму, освіти, фізично привабливі, мають гарну фігуру, люблять секс...
Одним із наріжних каменів стервології є теорія Раковського про те, що чоловіки діляться всього на три різновиди. Варто жінці встановити, хто її чоловік у глибині душі – маленький хлопчик, зріла людина або легковажний холостяк, – як вона зможе відповідно підлаштувати під нього свою поведінку.

Хлопчик мріє про впевнену в собі, зрілу жінку, яка всерйоз за нього візьметься. А жінка, що поводиться як боязка, часто сором’язлива та багато в чому неосвічена п'ятирічна дівчинка, збудить у зрілому чоловікові батьківські інстинкти, прагнення її захистити. Навіть якщо Ви угодована пані за 50, вічний неодружений легше піддасться на ваші залицяння, якщо ви рухатиметеся (а іноді скакатимете підстрибом) ніби безтурботна дівчинка.

„У реальності російські чоловіки дуже слабкі, - говорить Раковський. - Вони бояться ділових жінок, так само, як і своїх матерів.”

„Не бояться вони лише жінок, які абсолютно позбавлені індивідуалізму, освіти, фізично привабливі, мають гарну фігуру, люблять секс і вміють поставити себе так, щоб чоловік не міг без них обходитися," – зазначає Стефані Марш.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: