Російський канал намалював Нагірний Карабах не з того боку Вірменії

Помилку на мапі помітили журналісти.

Російський пропагандистський канал "Россия 24" промахнувся, коли малював карту Нагорного Карабаху для візуалізації новин про загострення конфлікту у регіоні.

На помилку звернув увагу відомий журналіст Саймон Островський, який розмістив скріншот з мапою в своєму мікроблозі.

"Бойові дії в Карабасі розпочались вперше за хтозна скільки років, і російське державне телебачення не пригадало, де той Карабах знаходиться", - написав журналіст.

На мапі, яку досі можна побачити у відео на сайті каналу, Нагорним Карабахом назвали Нахічеванську автономну республіку, що має столицю Нахічевань та входить до складу Азербайджану.

Невірна карта Нагорного Карабаху
Мапа "России 24"

Визнана ж Вірменією Нагорно-Карабахська республіка розташовується на Сході від вірменського державного кордону та називає своєю столицею найбільше місто регіону Степанакерт.

Вірна карта Нагорного Карабаху

Нагадаємо, що в ніч на 2 квітня відновилися бойові дії між Азербайджаном та Вірменією в Нагірному Карабасі.

В Азербайджані вже заявили, що розгорнуть повномасштабну війну, якщо вірменські війська не покинуть Карабах.

Міжнародна спільнота висловила занепокоєння з приводу відновлення боїв в Карабасі. В НАТО та ОБСЄ закликають сторони до мирних переговорів.

При цьому, у Вірменії вже повідомили, що втрати вірменських військових сягнули 18 осіб, поранень зазнали близько 35 вірменських військових. При цьому, Єреван  заявляє, що втрати Азербайджану значні. Це стосується і військових, і техніки.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Баку піде на мирне вирішення конфлікту за умови збереження територіальної цілісності країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: