Російський науковець назвав Трампа нащадком київських князів

Дослідник також прослідкував зв'язок між Обамою та Рюриком.

Російський філософ та блогер Олександр Нілогов, який за даними Вікіпедії "більше п'ятнадцяти років займається дослідженнями в області генеалогії", прослідкував генеалогічне дерево новообраного президента США Дональда Трампа і заявляє, що американський мільярдер походить від Рюрика – засновника Новгородського князівства. Про це науковець написав у блозі для видання "Завтра".

За цим ланцюгом на шляху до Рюрика, запевняє автор, у далеких родичах Трампа прослідковуються князі Київські Ігор, Святослав, Володимир, а також Ярослав та донька його Анна. Зв'язок цей, стверджує автор, заснований на кількох жіночих лініях.

"Мова йде не про пряму спорідненість по чоловічій або жіночій лінії, а про змішану. Простеживши три жіночі лінії споріднення 45-го президента США Дональда Трампа з Рюриком Варязьким, було виявлено, що Трамп через свою маму Мері Енн Трамп (у дівоцтві – Маклауд) доводиться Рюрику нащадком відразу в 36-му, 37-м і 38-м колінах", - йдеться в статті.

Трамп-Рюрик
zavtra.ru

До Рюриків, за версією філософа, сходить рід й попередника Трампа – Барака Обами. У своїй роботі дослідник користувався сайтами, що пропонують кожному дізнатись своє генеалогічне дерево, та Вікіпедією.

"Всі американські президенти, за винятком 8-го президента Мартіна Ван Бюрена, є родичами – нащадками англійського короля Іоанна Безземельного. Так, наприклад, 44-й президент США Барак Хусейн Обама через свою матір також є нащадком Рюрика Варязького по жіночій лінії в 35-му коліні", - стверджує Нілогов.

Також автор пише, що зв'язок Трампа з засновниками Київської Русі не є сенсацією, оскільки "багато президентів США спорідненні з європейськими королівськими і аристократичними родами, а ті в свою чергу споріднені з Рюриковичами через шлюби по жіночих лініях".

Зазначимо, що раніше дослідники знаходили дуже далекі родинні зв'язки Трампа з Німеччиною – начебто його рід походить з маленького німецького села.

Дональд Трамп, США, біографія, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: