Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський священник намагався вигнати судових приставів кадилом і ладаном

Чоловік покликав священника, коли пристави прийшли описувати майно.

У місті Жирновському (Росія) православний священник намагався "викурити" судових приставів за допомогою кадила та ладана. Про це повідомляє УФССП Росії по Волгоградській області, передає видання "Знак".

Як повідомляється, громадянин взяв у банку кредит на 60 тис. рублів. "Вчасно він його не погасив, а тому потрапив в поле зору судових приставів-виконавців. Стосовно боржника порушили виконавче провадження, про що чоловіка повідомили. Протягом п'яти днів він повинен був погасити заборгованість, але він цього не зробив", - йдеться у повідомленні.

Коли пристави прийшли до нього додому описувати майно та накладати арешт, він зі словами: "Зачекайте, припиніть, зараз панотець все вирішить!", покликав попа.

"Через кілька хвилин в будинок увійшов панотець у рясі. Як виявилося, він є батьком боржника. Священнослужитель спробував "викурити" приставів з приміщення, використовуючи ладан і пахощі", - уточнили у повідомленні.

Однак, боржнику все одно доведеться заплатити.

Нагадаємо, 31 травня повідомлялося, що в Астрахані судові пристави оголосили у розшук боржника і знайшли його у могилі, де він вдавав з себе мертвого.

Відео Посмертний детектив: на Чернігівщині труна з тілом сільського священика зникла з могили

Тричі перепохований.  На Чернігівщині, у селі Мощенка, розгорнувся цілий детектив. Труна з тілом сільського священика зникла з могили. Прочани любили панотця за доброту та безвідмовність. Тому прагнуть з'ясувати, хто ж познущався з могили.  

Посмертний детектив: на Чернігівщині труна з тілом сільського священика зникла з могили

Залиште свій коментар

Вибір редакції