Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський телеканал записав виправдання на сюжет про фейкового робота

Журналісти вважають, що російські та українські ЗМІ "вирішили поглумитися з формулюваннь".

На російському телеканалі "Росія 24" випустили другий сюжет про робота в костюмі людини і розповіли, що перший сюжет навмисно зняли так, ніби цей робот справді "найсучасніший".

Про це йдеться у новому матеріалі телеканалу.

12 грудня телеканал потрапив в скандал: журналісти зняли сюжет, у якому показали "найсучаснішого робота" на ім'я Борис. Врешті виявилося, що це технологічне диво - аніматор у костюмі робота.

Після виходу публікацій на різних інтернет-ресурсах, відео про Бориса видалили з офіційного YouTube-каналу "Росії 24".

Журналісти записали нове відео. Як виявилося, журналісти сподівалися, що глядачі зрозуміють підміну і помітять "розважальний характер" відео. Також телеканал впевнений, що російські та українські ЗМІ "вирішили поглумитися з формулюваннь" і не помітили, які можливості відкривають заходи у Ярославлі для молоді.

У сюжет покликали і самого аніматора, якого помітили у костюмі робота, а також показали учасників форуму, які одразу "розкусили" аніматора.

"Антропоморфні роботи, ну тобто ті, які мають вигляд людини, вони на сьогодгні не можуть так рухатися. А ті, які можуть так рухатися - це просто розробки, які зараз тільки в лабораторіях. Було зрозуміло за рухами, за тим, як він поводиться сцені, що це людина", - сказав учасник форуму.

Журналісти телеканалу вважають, що "ефект перевершив всі очікування".

Нагадаємо, російський телеканал "Росія 24" показав "найсучаснішого робота" Бориса на форумі президента Російської Федерації Володимира Путіна. Користувачі помітили, що це людина у костюмі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції