Російський зоофіл попросив у Путіна дозволу одружитися з коровою

Російський зоофіл попросив у Путіна дозволу одружитися з коровою

Корова

Російський селянин, якому не подобається жодна дівчина у нього в селі, попросив у Путіна дозволу на одруження з коровою.

Російський селянин звернувся до Володимира Путіна з проханням дозволити йому поєднатися офіційним шлюбом з коровою. Законослухняний зоофіл пояснив, що в його рідному селищі не залишилося жодної "пристойної" нареченої.

Своєю проблемою житель далекого сибірського села Борис Габов поділився з Володимиром Володимировичем під час Інтернет-конференції, на якій росіяни могли задавати питання особисто главі уряду РФ.

"Всі дівчата роз'їхалися з нашого маленького села по містах, і тепер я не можу знайти жінку, з якою міг би жити. Але я знаю, як можна вирішити цю проблему. Я дуже люблю тварин і хочу дізнатися, коли в Росії приймуть закон, що дозволяє одружитися з домашніми тваринами, наприклад, з коровами? ", - написав зоофіл.

Нагадаємо, що минулого року у центральному Мозамбіку затримали двох молодих людей, які ґвалтували козу. Її власник вимагав, щоб вони одружилися з твариною. Чим закінчилася справа – не відомо.

Зате відома доля закарпатського чоловіка, який приїхав в гості до рідних на Вінничину і там зґвалтував сестру, брата, козу і кобилу. Ґвалтівника посадили до в'язниці.

Читайте також:

Молодий австралієць одружився зі своєю собакою

Німець одружився на своїй кицьці

Скоро на Землі жінки стануть рідкістю

Повʼязані теми:

Наступна публікація