Роулінг напише ще одну книжку про Поттера

Джоан Роулінг не може розпрощатися зі своїм улюбленцем Гаррі Поттером і його чарівним світом. Цілком можливо, скоро на полицях з'явиться продовження "поттеріани".

Британська письменниця Джоан Роулінг, автор бестселлерів про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, заявила, що, цілком можливо, напише ще одну книгу серії, повідомляє ранкове видання 15 хвилин.

Письменниця наразі не визначилася з її змістом. За її словами, майбутня книга може стати передісторією всієї серії про Поттера.

"Боюся, це сприйматиметься критично, так само як перші епізоди "Зоряних воєн", – зазначає письменниця. – Але я не маю наміру говорити "ні, ніколи", оскільки це діє на мене як червоний колір на бика. Якщо я скажу "ніколи", то хочу негайно зробити те, від чого відмовилася."

Досі Роулінг неодноразово заявляла, що більше не повернеться до історії про Поттера. Вона лише напише книгу енциклопедію чарівного світу, використовуючи чернетки, які назбиралися за 10 років роботи над бестселлерами.

Загальний світовий наклад усіх семи книг про Гаррі Поттера складає понад 300 мільйонів примірників. Серію перекладено 64-ма мовами.

Фільми, зняті за книгами Джоан Роулінг, зібрали 3,5 млрд доларів, а особистий статок відомої письменниці американський журнал Forbes оцінює в 1,2 млрд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: