Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розбагатіла фермерка задарма роздала свої овочі людям в ізоляції

Вона виграла гроші у лотерею.

Британка із міста Боробрідж розбагатіла після виграшу 2010 року у лотерею, тож під час карантину вирішила роздати картоплю з власної ферми людям, які перебувають на карантині, безкоштовно.

Про це пише The Independent.

51-річна Сьюзан Гердман 2010 року виграла 1,2 мільйона фунтів (39,2 млн грн) в національну лотерею. Після цього вона завершила кар’єру власниці салону краси, а згодом - оселилася на фермі. Тут вона почала вирощувати овочі.

Коли оголосили про пандемію коронавірусу та карантин, жінка опублікувала у фейсбуці пост, де запропонувала безкоштовно роздати овочі зі своєї земельної ділянки площею 10 гектарів. Її могли забрати усі охочі, що опинилися в ізоляції.

Так, Гердман і її сім'я самостійно розвозили картоплю тим, хто її потребував. Також вони віддали овочі притулку для дітей-інвалідів та матері-одиначці. Також жінка залишила сумку із картоплею у місті: можна було просто прийти і забрати її додому.

Гердман зазначила, що охочі можуть приходити на її ферму і збирати урожай самостійно.

Нагадаємо, в В Іспанії зафільмували на камеру поліцейських, які розважають жителів, що перебувають вдома через пандемію коронавірусу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції