Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розгнівали юзерів: кліп реперів Тіматі і Гуфа з одами московській владі набрав 1,4 млн дизлайків в Youtube

Гуф заявив, що його "розвели", а Тіматі пообіцяв видалити кліп.

Російські репери Тіматі і Гуф випустили кліп на пісню "Москва" і розлютили ним користувачів Youtube.

За два дні після прем'єри у відео 85 тисяч вподобань і 1,4 мільйона дизлайків – це рекорд в російськомовному сегменті сайту. Раніше він належав іншому російському реперу Face, кліп якого "Я роняю Запад" набрав 673 тисячі дизлайків.

Більш того, кліп "Москва" потрапив до топ-50 "найбільш неулюблених" відео світового Youtube і станом на ніч 10 вересня перебуває на 30-му місці.

Пісня Тіматі і Гуфа присвячена 872-річчя Москви, вона вийшла напередодні виборів до мосміськдуми.. В пісні є критика мітингів за вільні вибори, які силовики жорстоко розігнали, і оди меру міста Сергію Собяніну. Такі рими, як "Не хожу на митинги, не втираю дичь" і "хлопну бургер за здоровье Собянина" стали об'єктами глузувань і численних пародій з боку користувачів. У коментарях під відео реперів звинувачують в продажності.

Тіматі і Гуф запевняють, що пісня і кліп – їхня особиста ініціатива, за яку вони не отримали жодної копійки. Однак ввечері 9 вересня Гуф вибачився за кліп і сказав, що його "розвели". У відео, яке репер виклав в Instagram, він запевняє, що не стежить за політикою і нічого не знав про вибори, а у кліпі він брав участь, тому що "сказали, що треба привітати місто з його днем".

Обережно! Відео містить нецензурну лексику!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від @therealguf

Тіматі теж вирішив висловитися. У ніч проти 10 вересня він написав в Instagram, що "вийшов перебір" і він видалить кліп "Москва".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шуму вийшло більш ніж. Вийшов на рекорд. Тільки цілі такої не було. Висловити свою особисту думку у досить гострій формі, та в моєму стилі. Розсердити таку кількість людей, це ще треба постаратися. Але зовсім не цього хотілося. Я розумію що резонансне думка часто сприймається через призму негативу, як будь-яке не популярне рішення. Тут перебір вийшов. Я люблю своє місто, і він зараз для мене в найкращій формі за все 36 років мого життя, за що я безмежно вдячний тим, хто це реалізував - моя повага !! Продовжувати чіпляти людей без приводу не хочу, і без мене проблем у кожного вистачає. Мені не потрібен цей срач точно, тому, дорогі друзі: Видалю це відео що б не продовжувати цю хвилю негативу. Цілі образити кого-небудь не було.

Публікація від Black Star (@timatiofficial)

Нагадаємо, 2016 року російський репер Тіматі презентував кліп на пісню "Мага", який викликав хвилю невдоволення в Мережі. Користувачі розгледіли глузування над збитим на Донбасі малайзійським "Боїнгом". В кадрі чітко видно підбитий літак і мертвого білого голуба - птицю миру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції