Розлучення через ведучого-чоловіка

Підданий Саудівської Аравії вирішив розвестися зі своєю дружиною через те, що вона часто дивилася телепередачу, яку вів чоловік.

Мусульманське ток-шоу (Фото: www.nu.or.id)
Чоловік-мусульманин вважав, що жінка "усамітнюється з чоловіком", коли дивиться телепередачу з ведучим-чоловіком. (Фото: www.nu.or.id)
Підданий Саудівської Аравії вирішив розвестися зі своєю дружиною через те, що вона часто дивилася телепередачу, яку вів чоловік. Як пише саудівська газета "Аш-Шамс", чоловік розцінив захоплення своєї дружини як "незаконне усамітнення з чоловіком".

Жінка була дуже здивована, коли чоловік увійшов до її кімнати під час показу ток-шоу на одному з мусульманських телеканалів, став ображати її й зажадав від дружини залишити будинок, оскільки вважав, що споглядання чоловіків навіть на екрані телевізора - це "свого роду спокуса й незаконне усамітнення," - пише газета.

Проте суддя, за словами дружини, відмовився розводити їх і спробував переконати надто ревнивого чоловіка в тому, що не варто розлучатися з дружиною з такої неістотної причини. На думку судді, проглядання телепередач із участю чоловіків зовсім не ганьбить жінок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: