Розлючений прес-секретар Обами викинув телефон журналіста за двері

Постійними дзвінками американські журналісти ледь не довели прес-секретаря Білого дому до нервового зриву.

Прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс покарав журналістів, які під час брифінгу не відключили свої мобільні телефони.

Постійні дзвінки настільки роздратували Гіббса, що один телефон він викинув за двері, а іншого репортера просто вигнав з кімнати.

Хоча він попередив про необхідність відключити телефонні апарати, до побажання ніхто не дослухався. Тому Гіббсу довелося кілька разів переривати свій виступ – до речі, на серйозну тему про публікації знімків тортур іракських ув'язнених.

В результаті прес-секретар вирішив проблему радикально. Коли чергова мелодія заполонила кімнату, Гіббс простягнув руку та забрав у зніяковілого літнього репортера трубку. Підійшовши до дверей в іншу кімнату, він прочинив їх та кинув туди телефон.

Повернувшись за трибуну, він заспокоїв чоловіка, пообіцявши, що про його телефон хто-небудь потурбується.

Але за кілька хвилин у ще одного журналіста з телеканалу CBS News, який сидів прямо навпроти Гіббса, знову голосно задзвонив телефон і він став безсоромно вести бесіду.

Обурення прес-секретаря Обами потонуло в реготі аудиторії.

Припиняти бесіду, так само як і віддавати мобільник, він відмовився, і Гіббсу довелося вигнати репортера з приміщення.

"Герой" події виклав свою версію подій "Ви теж? Хочете повторення? Тоді йдіть сюди!" – закликав його Гіббс. Він вигнав журналіста за двері. Жартівливо обурюючись, що прес-конференція перетворилася на шапіто, доповідач ще протягом п'яти хвилин зміг продовжувати свій виступ, поки не відкрилися двері, і на порозі не виник незворушний журналіст. Пройшовши на своє місце, він ще і поцікавився, чи не багато він пропустив.

Казуси, пов'язані з журналістами та Білим домом, не є рідкістю. Так, нещодавно працівникам преси, які телефонували до американської адміністрації для отримання інформації про курс зовнішньої політики і безпеки, пропонували... секс по телефону.

"У вас є таємні бажання? Якщо вам хочеться непристойностей та розпусти, то ви потрапили в правильне місце", - заявляв приємний жіночий голос при спробі додзвонитися до керівників держави. Як потім з'ясувалося, в написанні восьмизначного номера була допущена помилка.

Читайте також:

"Жартівник" Обама розповів анекдот про Клінтон та свинячий грип

В Білому домі журналістам пропонували секс по телефону

За місце в Сенаті США змагаються порнозірка та шанувальник повій

Обама влаштував фотосесію з собакою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: