Румуни помилково відправили піхотинців на Таїті замість Гаїті

Група військових і 2000 тонн гуманітарного вантажу були помилково відправлені не на Гаїті, а на Таїті

Великим конфузом закінчилася відправка батальйону елітних піхотинців міністерства оборони Румунії на Гаїті. Як повідомляє Times.RO, група військових і 2000 тонн гуманітарного вантажу були помилково відправлені не на Гаїті, а на Таїті, що викликало вибух істеричного сміху на райському острові у Французькій Полінезії.

Через прикру помилку військове відомство Румунії надіслало свій батальйон піхоти зовсім в іншому напрямку, хоча їх пунктом призначення був острів Гаїті, де необхідно було передати постраждалим від катастрофічного землетрусу 2000 тонн продовольства, медикаментів та іншого гуманітарного вантажу.

Тим часом, міністр оборони Румунії досить нервово відреагував на цей ганебний випадок. "Я ж кажу, що не треба робити виставу з усього цього. Тобто назва значить дуже, дуже багато. Гаїті, Таїті, Маїті, Папіті. Та хрін з ними з усіма, звучать якось однаково!", - вигукнув глава військового відомства Габріель Опря в інтерв'ю Times.RO.

Нагадаємо, за даними ООН, більше 80 тисяч загиблих в результаті землетрусу на Гаїті вже поховані, але кількість жертв буде зростати. За різними оцінками, кількість загиблих може досягти 200 тисяч людей.

Більше 200 тисяч мешканців країни отримали поранення, всього ж від землетрусу постраждала третина населення республіки. Один мільйон людей стали біженцями, два мільйони голодують, три мільйони потребують допомоги, один мільйон позбулися даху над головою.

Як відомо, землетрус магнітудою 7,0 стався біля узбережжя Гаїті 12 січня.

Читайте також:

На Гаїті голодують два мільйони людей, мільйон стали біженцями

ООН згортає рятувально-пошукові роботи на Гаїті

Чавес: землетрус на Гаїті влаштували військові США

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: