Румунські Діди Морози встановили рекорд

У столиці Румунії 4 тисячі Дідів Морозів одночасно роздавали подарунки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).


Близько 4 тис Дідів Морозів зібралися у Бухаресті на площі перед будівлею парламенту Румунії, а потім вирушили в різні райони міста, щоб безкоштовно роздати різдвяні подарунки, в першу чергу, дітям.

Акція була організована мерією Бухареста, і в ній брали участь добровольці, яких одягнули в костюми Мош Кречунів, - так по-румунськи називається Дід Мороз. За кількістю Дідів Морозів, що зібралися, цей передріздвяний марш буде занесений у Книгу рекордів Гіннеса. Обов'язковою умовою було те, що всі подарунки повинні були мати упаковки червоного кольору.

До пішохідних Дідів Морозам приєдналися їхні коллеги-байкери на мотоциклах. У новорічних костюмах разом зі Снігуроньками вони їздили вулицями Бухареста і теж роздавали різдвяні подарунки. На мотоциклетні шоломи байкери прикріпили білосніжні дідморозівські бороди, а на кермо своїх залізних коней - декоративні оленячі роги.

Після Різдва, яке Румунія відзначає 24-25 грудня, жителі Бухареста спробують встановити ще два рекорди для "книги чудес" - виготовити найбільшу в світі копчену ковбасу і випекти найбільший торт.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: