Румунську вчительку змусили звільнитися через порновідео 27-річної давнини

Її відео виявив 14-річний школяр, який почав його розповсюджувати.

Учителька пішла у відставку після того, як учень знайшов її відверте порновідео 27-річної давнини.

Як повідомляє видання Mirror, відео виявив 14-річний школяр, який тут же показав його своїм батькам і ті звернулися до директора школи.

Інцидент стався в середній румунській школі, саме там підліток натрапив на відео молодої вчительки географії Джорджиани, яка займалася статевим актом із чоловіком. Після цього хлопець вирішив розповсюдити фотографії та відео по школі.

У зв'язку з цим, директор школи зробила внутрішнє розслідування у цій справі, в підсумку була скликана шкільна рада, на якій вчителька була змушена подати заяву про відставку.

"Ми були шоковані і навіть не могли собі уявити, що викладач школи може робити такі речі. Коли я показала їй фотографії, вона сказала, що зображення були підробленими. Як на мене, це дуже серйозна ситуація, тому що це йде врозріз з моральними та правовими принципами школи. Це завдало нам багато шкоди", - розповіла директор школи Маріана Катріна.

Джорджиана народилася в Румунії і викладала там у місцевій школі протягом двох років до того, як виник скандал.

"Коли вона прийшла до мене, вона плакала і просила роботу. Вона була в розпачі, згодна на все, аби працювати", - додала директриса.

Незважаючи на те, що жінка сама написала заяву й подав у відставку, їй може загрожувати довічна заборона на викладання.

"Вона пішла у відставку з посади, але інспекція все одно буде приймати подальші заходи для того, щоб заборонити їй викладання в майбутньому", - повідомили в інспекції.

Нагадаємо, 61-річний професор хімічної інженерії Ніколас Годдард подав у відставку з університету, після того, як його студенти впізнали в ньому одного з акторів у фільмах для дорослих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: