Сага іранської "Джолі": дівчина зробила неочікувану заяву щодо своєї зовнішності

Дівчина робила пластику, однак не в таких кількостях.

19-річна іранка Сагар Табар, яка начебто перенесла 50 пластичних операцій заради схожості з Анжеліною Джолі, спростувала цю інформацію. Вона скористалася технологіями і макіяжем, аби зробити такі фото.

Про це повідомляє Snopes.

"Привіт, відносно дорогі підписники. Фотографію, яку ви всі обговорюєте, хоча вона мені і не подобається, я зберегла. Маю сказати, що дійсно робила пластичну операцію, проте не 50, а іноземні сайти та канали поводилися дуже упереджено, коли висвітлювали мої фотографії. Здається, ці люди живуть у XVIII столітті, бо ніколи не бачили і не чули про технології і макіяж, а тому вони такі здивовані", - йдеться у повідомленні дівчини.

Зазначається, що таке повідомлення Сагар опублікувала на іншій Instagram-сторінці, на яку ніхто не звертав уваги. Однак згодом публікацію дівчина видалила. Вона також обмежила доступ до свого основного акаунту. Кількість підписників дівчини, що сягала більш ніж 440 тисяч, зменшилася до 74 тисяч осіб.

ВідеоІранська дівчина перенесла 50 пластичних операцій, аби бути схожою на Анджеліну Джолі

Раніше повідомлялося, що 19-річна дівчина із Ірану Сагар Табар начебто перенесла 50 пластичних операцій заради того, щоб бути схожою на голлівудську акторку Анжеліну Джолі.  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції