Саморобні листівки і поздоровлення у віршах. Що українці шукають до 8 Березня

Саморобні листівки і поздоровлення у віршах. Що українці шукають до 8 Березня

Фото: pixabay.com

Українські користувачі запитують у Яндекса про 8 Березня більше двох мільйонів разів.

Щорічно на початку березня українські користувачі запитують у Яндекса про 8 Березня більше двох мільйонів разів. З них 436 тисяч запитів надходить від жителів Києва та області. Про це повідомляє прес-служба "Яндекс-Україна".

Цікаво, що кількість пошукових запитів досягає піку тільки о 9-10 ранку 8 березня, коли відкладати вибір подарунків вже нікуди.

За даними пошуку Яндекса, до 8 Березня кияни і жителі області найчастіше хочуть знайти в Інтернеті:

1. Вітання

2. Листівки

3. Вірші

4. Картинки

5. Подарунки

6. СМС

7. Пісні

8. Плейкасти

Привітання - це кожний третій запит до Яндексу про свято. Найчастіше шукають короткі привітання, але трапляються і оригінальні запити, як, наприклад, "Привітання з 8 Березня колегам від єдиного чоловіка", "Привітання з 8 Березня від зайчика на Youtube" чи "Музичне привітання султана на 8 Березня".

Судячи з даних запитів, для більшості киян одним з головних атрибутів свята є листівки, їм присвячений кожен десятий запит про свято. Люди цікавляться, як зробити або намалювати листівки самостійно.

Також українці в Інтернеті шукають поздоровлення у віршах. Такі запити трапляються майже в 4 рази частіше, ніж у прозі.

Майже так само часто до 8 Березня шукають картинки з привітаннями.

Також дані Яндекса говорять про те, що більшість збирається робити подарунок на 8 Березня власноруч. Більше половини запитів про подарунки містить фразу "своїми руками".

Власноручні подарунки найчастіше хочуть зробити з паперу, а іноді в техніці квілінг.

Інші користувачі, які цікавляться подарунками, запитують, "що подарувати". Найпоширеніший запит в цій категорії - "Що подарувати мамі на 8 Березня". Найчастіше подарунки і привітання хочуть знайти для мами, на другому місці за кількістю запитів - для колеги, на третьому - для подруги. Але також шукають привітання і представникам різних професій.

Популярними виявилися запити про святкові СМС. Дещо рідше, ніж СМС, цікавляться піснями, в основному дитячими піснями для мами. Замикають список найпопулярніших тем святкові плейкасти: користувачі досить часто шукають безкоштовні музичні листівки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація