Самотні татусі повстали проти "жіночої змови" в судах

Громадська організація, що об'єднує самотніх татусів, стверджують, що суди завжди на боці матері.

Самотній тато із Краматорська ось уже рік судиться з колишньою дружиною за дворічного сина. Він запевняє, що в українських судах та інстанціях - "жіноча змова". Щоразу отримує відмову тільки тому, що він чоловік. Хоча, за законом, права і батька, і матері - рівні.

Останній рік для Михайла - найщасливіший, він поруч із сином, і водночас - найважчий. Окрім приємних клопотів, тато весь Сімейний кодекс перечитав. Де написано – що мати дбає про дитину краще, ніж батько, – не знайшов.

Допомагати батькові в судових війнах узялася громадська організація, що об'єднує самотніх татусів.

"В багатьох судах України я вже стикався з тим, що є упереджене ставлення до татів. Це дискримінація за статевою ознакою", - стверджує Євген Коновалов, автор створення МГО "Міжнародний союз мужніх татусів".

Утім, виграти таку справу в тата законні шанси не менші, ніж у мами. Але дворічній дитині буде краще з мамою – упевнені органи опіки. Вони, хоч і кажуть, що не підтримують нікого з батьків, але хочуть дати шанс мамі.

"Несумлінною матір'ю" її називає колишній чоловік. Тому й не виконує вердикт суду. За це чиновники погрожують чоловікові кримінальною справою. Колишні сусіди - на боці батька: кажуть, Михайло - старанний працьовитий хлопець, а його колишню дружину називають шльондрою.

Мама хлопчика обурена суспільною думкою. Каже, суд на її боці.

Михайло, зі свого боку, зупинятися не збирається, якщо знову почує "ні" - оскаржуватиме рішення у Верховному та Європейському суді. Шкода, що приймаючи "соломонове рішення", в Іванка не запитають, із ким йому краще? Надто малий.

Читайте також:

В отруєнні дітей на Закарпатті звинуватили заступника Черновецького

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

В Європі продають мобільні телефони для чотирирічних дітей

Психологи радять, як правильно підібрати табір для дитини

ВідеоСамотні татусі проти "жіночої змови"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: