Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Самотні татусі повстали проти "жіночої змови" в судах

Громадська організація, що об'єднує самотніх татусів, стверджують, що суди завжди на боці матері.

Самотній тато із Краматорська ось уже рік судиться з колишньою дружиною за дворічного сина. Він запевняє, що в українських судах та інстанціях - "жіноча змова". Щоразу отримує відмову тільки тому, що він чоловік. Хоча, за законом, права і батька, і матері - рівні.

Останній рік для Михайла - найщасливіший, він поруч із сином, і водночас - найважчий. Окрім приємних клопотів, тато весь Сімейний кодекс перечитав. Де написано – що мати дбає про дитину краще, ніж батько, – не знайшов.

Допомагати батькові в судових війнах узялася громадська організація, що об'єднує самотніх татусів.

"В багатьох судах України я вже стикався з тим, що є упереджене ставлення до татів. Це дискримінація за статевою ознакою", - стверджує Євген Коновалов, автор створення МГО "Міжнародний союз мужніх татусів".

Утім, виграти таку справу в тата законні шанси не менші, ніж у мами. Але дворічній дитині буде краще з мамою – упевнені органи опіки. Вони, хоч і кажуть, що не підтримують нікого з батьків, але хочуть дати шанс мамі.

"Несумлінною матір'ю" її називає колишній чоловік. Тому й не виконує вердикт суду. За це чиновники погрожують чоловікові кримінальною справою. Колишні сусіди - на боці батька: кажуть, Михайло - старанний працьовитий хлопець, а його колишню дружину називають шльондрою.

Мама хлопчика обурена суспільною думкою. Каже, суд на її боці.

Михайло, зі свого боку, зупинятися не збирається, якщо знову почує "ні" - оскаржуватиме рішення у Верховному та Європейському суді. Шкода, що приймаючи "соломонове рішення", в Іванка не запитають, із ким йому краще? Надто малий.

Читайте також:

В отруєнні дітей на Закарпатті звинуватили заступника Черновецького

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

В Європі продають мобільні телефони для чотирирічних дітей

Психологи радять, як правильно підібрати табір для дитини

ВідеоСамотні татусі проти "жіночої змови"

Залиште свій коментар

Вибір редакції