Опозиційного російського політика закидали сардельками в "Домодєдово".

У соцмережах активно жартують із інциденту з російським опозиційним політиком Олексієм Навальним в аеропорту "Домодєдово" в Москві. Там троє молодиків закидали його сардельками. Відбиватись від нападників Навальний вирішив ногою – саме цей рух і став мемом.

Навального, який махає ногою, вставляють у фотошопі на різні фото, домальовують елементи та створюють короткі смішні коуби.

Нагадаємо, сардельковий інцидент стався 6 вересня після того, як Навальний прилетів до Москви зі Страсбурга, де мало відбутися засідання про невиконання Росією рішення ЄСПЛ у "справі Кіровлісу". Політик  повідомив, що саме виходив з зони огляду, аж раптом якась дівчина попросила з ним сфотографуватися.

"У цей момент ззаду налітає троє чортів і накидають мені на плечі зв'язку сардельок... Я пішов на парковку і поїхав в офіс - працювати. Їду і думаю: щось Кирієнко цього разу таке придумав, що символізм настільки глибокий - його не зрозуміти навіть", - написав Навальний.

Інцидент був добре спланований, бо в аеропорту це все знімали ще й на камеру, а потім відео з'явилося в пропагандистському виданні Life.

Залиште свій коментар