Сару Пейлін висміяли за "шпаргалку" на руці

Супротивники Сари Пейлін зробили висновок, що вона не може запам'ятати пріоритетні напрямки політики Республіканської партії.

Журналісти побачили на долоні губернатора Аляски Сари Пейлін замітки, з якими вона звірялася в ході виступу перед республіканцями. Фотографії "шпаргалки" Пейлін були опубліковані The Huffington Post і викликали на губернатора насмішки критиків.

Як видно на знімках, на долоні Пейлін було написано "енергетика", "податки" і "підняти американський дух". Крім того, у нотатках був пункт "скорочення бюджету", але слово "бюджет" було закреслено.

При цьому для мови, яку промовила Сара Пейлін, вона використовувала роздруковані на папері тези. Нотатки на долонях, на думку критиків, призначалися для відповідей на запитання аудиторії, з чого супротивники Сари Пейлін зробили висновок, що вона не може запам'ятати пріоритетні напрямки політики Республіканської партії.

Відзначається, що Сара Пейлін неодноразово критикувала президента США Барака Обаму за те, що він використовує телесуфлер в ході власних довгих виступів.

Сара Пейлін здобула широку популярність після того, як в 2008 році сенатор-республіканець Джон Маккейн, який балотувався на пост президента країни, зробив її кандидатом у віце-президенти. Кампанія Маккейна і Пейлін виявилася невдалою, причому в поразці республіканців багато хто звинувачує саме слабкі пізнання Пейлін в галузі зовнішньої політики та плітки, які оточували її діяльність на посту губернатора.

В одному з недавніх заяв Сара Пейлін порадила Бараку Обамі проводити більш жорстку зовнішню політику. Так, вона сказала, що якщо Обама хоче перемогти на наступних виборах, йому слід оголосити війну Ірану. При цьому губернатор, який раніше спростовував чутки про власний намір претендувати на посаду президента США в 2012 році, зараз говорить, що візьме участь у виборах, якщо це буде потрібно для Америки.

Читайте також:

Білий дім за рік подешевшав на 5%

Американці вважають, що Обама не гідний Нобелівської премії

Буш називав Обаму дурним "котом", а Гілларі Клінтон "жирною дупою"

Обід із екс-губернатором Аляски продається на eBay за 25 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: