Саудівська Аравія чекає нашестя комах-людожерів

В країні поширюються чутки про наближення кінця світу: наступного місяця з'являться комахи-людожери, трісне земля і зміниться карта світу.

Чутки про наближення кінця світу поширюються в Саудівській Аравії у зв'язку із зареєстрованим протягом останніх тижнів пожвавленням вулканічної активності в північних районах королівства, повідомляє газета "Указ".

Прогнози кінця світу, за даними газети, "приписуються трьом проповідникам мечетей, які стверджують, що в наступному місяці в країні з'являться комахи-людожери, комарі і щури, трісне земля, почнуться виверження вулканів, зміниться карта світу, відбудуться катастрофи, які можуть призвести до кінця світу".

"Указ" зазначає, що вірити в кінець світу "особливо схильні жінки".

Представник міністерства у справах ісламу, вакуфів (релігійній власності), закликів і повчання Абдалла ібн Мухаммед ібн Хумейд виступив у п'ятницю на сторінках газети "Указ" зі спростуванням поширюваних чуток.

Він назвав їх "необґрунтованими домислами" і закликав працівників мечетей відповідально ставитися до своєї місії і "не сіяти невиправдану паніку серед народу".

"Сокровенне, підкреслив Абдалла ібн Хумейд, знає тільки Аллах, а він милосердний по відношенню до рабів божих", - пише "Указ".

Читайте також:

В Лос-Анджелесі королевою випускного став хлопець-гей

Польському поштареві заборонили бути Джеймсом Бондом

Китаєць створив велосипед з трикутними колесами

В тайському селі встановили знак "Заборонено скидати трупи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: