Щасливець, котрий вдруге виграв в лотерею мільйони євро, поділився секретом свого успіху

Щасливець, котрий вдруге виграв в лотерею мільйони євро, поділився секретом свого успіху

Ілюстрація / Фото: mr7.ru

Житель півдня Франції вдруге за 15 років виграв в лотерею кілька мільйонів євро і, на радощах, розповів про секрет свого везіння.

Житель півдня Франції, що побажав залишитись анонімним, в 1996 році виграв в лотерею "Loto" 18,8 мільйона франків (2,8 мільйона євро). 24 серпня цого року він одержав наступний виграш - 3 мільйони євро. Він зізнався, що 35 років поспіль ставить на одні й тіж самі номери.

"Я народився під щасливою зіркою", - заявив переможець лотереї і зізінався, що "завжди ставив на одні й ті ж номери з моменту появи "Loto" в 1976 році".

Чоловік, вік якого становить понад 50 років, повідомив також, що його новий виграш піде на те, щоб забезпечити спадщину його дітям. Він додав, що в виграш, отриманий в 1996 році вклав в бізнес.

Француз заявив також, що щомісяця витрачає близько тисячі євро на різні лотереї.

Організатори лотереї порахували, що шанси гравця вгадати шість цифр, необхідні щоб зірвати банк, становлять близько 19 мільйонів до одного. При цьому шанси на те, що один і той же гравець двічі вгадає шість цифр, дорівнюють приблизно 363 мільярдів до одного.

Нагадаємо також, що нещодавно житель Австралії також двічи виграв мультимільйонну суму в лотерею, але через забудькуватість.

Читайте також:

Московський бомж виграв 700 тисяч, купивши квиток на останні гроші

Звільнені канадські робочі виграли сім мільйонів в лотерею

Австралієць помилково двічі виграв у лотерею

Британська пара, яка зірвала джекпот у 185 млн євро, була змушена втекти

Повʼязані теми:

Наступна публікація