Щоб пережити спеку в офісі, японці винайшли вентилятори для краваток

Щоб пережити спеку в офісі, японці винайшли вентилятори для краваток

Tie USB Cooler

Спеціальний охолоджувач для клерків, які мусять дотримуватися дрес-коду, винайшли в Японії. Апарат просто кріпиться під краватку.

Японські винахідники запропонували офісним співробітникам, яких навіть у спеку змушують дотримуватися дрес-коду, спеціальний вентилятор для краватки.

Новинка дістала назву Tie USB Cooler. Девайс чимось нагадує кулер, що працює всередині настільного комп'ютера. Однак це пристосування призначається для охолодження клерків, змушених одягати сорочку і краватку, навіть коли на вулиці б'ються температурні рекорди.

Маленький вентилятор кріпиться елегантною прищіпкою і струмені прохолодного повітря від нього йдуть до шиї та обличчя користувача.

Треба сказати, що Tie USB Cooler може функціонувати від акумуляторів або підключатися до USB-порту комп'ютера. Щоправда, коробочку з акумуляторами доведеться носити окремо в кишені сорочки.

Як і інші сучасні девайси, Tie USB Cooler багатофункціональний. Передбачається, що клерки зможуть використовувати кулер не тільки в прохолодну пору року, але й в інші місяці - наприклад, для охолодження гарячого чаю. В японських інтернет-магазинах пристрій продається за ціною близько 35 доларів.

До речі, минулого року для боротьби зі спекою в офісі інша японська компанія випустила так звані охолоджувачі сідниць. Подушку USB Seat Air розміщується на сидінні офісного стільця, також підключається до комп'ютера через USB-порт, і посилає потоки прохолодного повітря у напрямі сідниць її власника.

Читайте також:

Що варто робити, щоб "не згоріти" на роботі

Бразильський "апостол" зарахував USB-порт до діянь сатани

Ferrari випустила сексуальні офісні стільці за 25 тисяч доларів

Топ-5 найбільш частих офісних травм

Повʼязані теми:

Наступна публікація