Перейти до змісту
Секретна функція: в Instagram тепер можна змінити іконку застосунку

Серед доступних варіантів піктограм - класична в стилі Polaroid.

6 жовтня соцмережа Instagram святкує десятиріччя: до цієї дати у застосунку додали своєрідну "великодку" - його іконку на головному екрані телефону можна змінити.

Про це пише The Verge.

Серед доступних варіантів іконки - класична в стилі Polaroid, а також тематичні варіації поточного логотипу і монохромні варіанти.

Щоб отримати доступ до нових піктограм, треба насамперед оновити Instagram. Потім перейти до налаштувань в застосунку і провести екраном вниз. Тоді відкриється "доріжка" з емодзі - якщо її пройти до кінця, відкриється меню з іконками. Вигляд це має ось такий:

Утім, схоже, нова "секретна" функція Instagram розгортається поступово і з'явилася ще не у всіх користувачів. The Verge також припускає, що вона буде доступна лише в жовтні, адже пресслужбі соцмережі сказали, що "цього місяця ми пропонуємо вам змінити значок програми на свій улюблений".

Як зазначається, оновлення соцмережі містить й інші функції: особисту мапу і архів "історій" за останні три роки.

Instagram може стати чудовим джерелом натхнення та естетичного задоволення, якщо із розумом ним користуватися. У соцмережі є багато сторінок, які можуть потішити око навіть вибагливого користувача. Зібрали добірку акаунтів, які прикрасять вашу стрічку.

Відео В Україні планують ставити на облік до поліції тих, хто користується забороненими соцмережами

На облік до поліції за користування забороненими соцмережами. Рада нацбезпеки України планує ставити на облік користувачів російських соцмереж. Мова йде про "Вконтакте". Через масове оновлення операційних систем два тижні тому мобільний додаток знову став доступним в Україні. У РНБО запевняють, що стежитимуть за тими, хто публікує російський контент, зокрема, фейки. За це їм загрожуватиме покарання.  

В Україні планують ставити на облік до поліції тих, хто користується забороненими соцмережами

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин