Секретна функція: в Instagram тепер можна змінити іконку застосунку

Дата публікації
Перегляди
1937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Секретна функція: в Instagram тепер можна змінити іконку застосунку

Фото: pixabay.com

Серед доступних варіантів піктограм - класична в стилі Polaroid.

6 жовтня соцмережа Instagram святкує десятиріччя: до цієї дати у застосунку додали своєрідну "великодку" - його іконку на головному екрані телефону можна змінити.

Про це пише The Verge.

Серед доступних варіантів іконки - класична в стилі Polaroid, а також тематичні варіації поточного логотипу і монохромні варіанти.

Щоб отримати доступ до нових піктограм, треба насамперед оновити Instagram. Потім перейти до налаштувань в застосунку і провести екраном вниз. Тоді відкриється "доріжка" з емодзі - якщо її пройти до кінця, відкриється меню з іконками. Вигляд це має ось такий:

Утім, схоже, нова "секретна" функція Instagram розгортається поступово і з'явилася ще не у всіх користувачів. The Verge також припускає, що вона буде доступна лише в жовтні, адже пресслужбі соцмережі сказали, що "цього місяця ми пропонуємо вам змінити значок програми на свій улюблений".

Як зазначається, оновлення соцмережі містить й інші функції: особисту мапу і архів "історій" за останні три роки.

Instagram може стати чудовим джерелом натхнення та естетичного задоволення, якщо із розумом ним користуватися. У соцмережі є багато сторінок, які можуть потішити око навіть вибагливого користувача. Зібрали добірку акаунтів, які прикрасять вашу стрічку.

В Україні планують ставити на облік до поліції тих, хто користується забороненими соцмережами

В Україні планують ставити на облік до поліції тих, хто користується забороненими соцмережами
Наступна публікація