Секретна інструкція Копперфілда в Інтернеті

До інтернету потрапив секретний документ ілюзіоніста Девіда Копперфілда, в якому він дає інструкції як поводитися з жінками.

інструкція
У документі описується, як помічники повинні шукати привабливих жінок.
До інтернету потрапив секретний документ підозрюваного в зґвалтуванні ілюзіоніста Девіда Копперфілда, в якому він дає інструкції своїм асистентам як поводитися з цікавими йому жінками.

У документі під назвою "Участь в шоу", який опублікований на сайті TMZ, від людей, які працюють на Копперфілда потрібно мати при собі полароїд, цифрову камеру, брошури з інформацією про його острови на Багамах і фотографії самого Копперфілда (якщо одна з дівчат – "скорпіон"). "Скорпіонами" в документі називаються дівчата, яких Девід запрошує на сцену під час шоу.

У документі описується, як помічники повинні шукати привабливих жінок, з якими Девід може зустрітися за кулісами після шоу. При цьому бойфренди і чоловіки, якщо такі є, повинні залишатися в залі.

"Час від часу, бойфренди і чоловіки створюють нам проблеми і відмовляються залишатися. Прагніть щосили примусити їх залишитися. Дивиться пункт "Що говорити" в листку допомоги", - йдеться в документі.

Помічникам велять говорити жінкам: "Ви знаєте, Девід недавно купив острови на Багамах. Там дуже красиво і з цими островами у нас зв'язано багато проектів: реклама, телебачення, радіо і багато іншого. Тому ми хотіли б підтримувати з Вами контакт у випадку, якщо в майбутньому з'явиться робота, яка б вас зацікавила".

Потім жінкам дають заповнити анкету з наступними питаннями: "Звідки Ви? У якому готелі Ви зупинилися? Як довго Ви в місті? З ким Ви приїхали на шоу? З чоловіком? З бойфрендом? З подругою?".

Потім в справу вступає сам Копперфілд. Він виходить, фотографується разом з дівчиною, розмовляє з нею віч-на-віч, де пускає в хід всю свою чарівність. Якщо дівчина „клює на вудочку”, то його мета досягнута.

За контрактом співробітниками Копперфілда забороняється розповідати про його фокуси і трюки, зокрема закулісні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: