Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс-робот Саманта "навчилася" відмовляти в статевій близькості агресивним і нудним партнерам

Але як ці "права" можуть бути реалізовані на практиці – поки що загадка.

Робот для сексу Саманта отримала апґрейд. Тепер ця кібер-жінка може відмовляти партнерові в сексі, якщо їй стане нудно чи вона відчує в діях партнера неповагу, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Винахідник секс-іграшки розповів, що на тілі робота містяться спеціальні датчики, які активно аналізують рухи, тож Саманта зможе визначити, наскільки агресивною є поведінка того чи іншого партнера. Але відмова від сексу робота матиме радше умовний характер, бо поки в законодавстві не зафіксовані права роботів.

Робота для сексуальних послуг Саманту вперше показали минулого року. Вона може діяти в трьох режимах – романтичному, сімейному та пристрастному. Поки що до продажу робот не надійшов. Коли це станеться, ціна на Саманту становитиме 4700 доларів.

ВідеоРобот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Днями робот для сексу Саманта отримала апгрейд - тепер робот-жінка може відмовляти партнерові в сексі, якщо їй стане нудно чи вона відчує в діях партнера неповагу. Винахідник секс-іграшки розповів – на тілі робота знаходяться спеціальні датчики, які активно аналізують рухи. Тож Саманта зможе визначити, наскільки агресивним є поведінка того чи іншого партнера.

Робот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Залиште свій коментар

Вибір редакції