Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс та непристойні жарти: вченим вдалося розшифрували приховані записи із відомого щоденника Анни Франк

Всього на заклеєних сторінках вона написала чотири жарти і 33 рядки з роздумами про секс та проституцію.

Співробітники будинку-музею Анни Франк в Амстердамі оголосили, що змогли дізнатися зміст двох сторінок щоденника дівчинки, який залишався таємницею близько 70 років. Ці сторінки заклеїла сама Анна.

Про це пише Meduza.

У 2016 році під час планової перевірки стану щоденника дослідники вирішили використовувати нові технології та спробувати розглянути текст, заклеєний папером. Для цього сторінки сфотографували, підсвітивши ззаду, а потім зображення обробили на комп'ютері. Вся робота зайняла два роки.

ВідеоУ Голландії померла жінка, яка зберегла щоденник Анни Франк

Виявилося, що на прихованих сторінках щоденника Анна Франк роздумувала про секс, а також переказувала жарти, почуті від дорослих.

Всього на заклеєних сторінках вона написала чотири жарти і 33 рядки з роздумами про секс та проституцію. Ще п'ять фраз нею закреслені. Записи датовані 28 вересня 1942 року; до цього моменту Анна Франк і її родина вже два місяці ховалися від нацистів.

Анна Франк писала про секс, відповідаючи на запитання, які ставив їй уявний співрозмовник: про статевий акт, менструацію та контрацепцію. Як відзначили дослідники, така форма ведення щоденника допомогла їй подолати дискомфорт. Статевий акт Анна Франк описує як «ритмічні рухи» і додає: «чоловіки вважають ці дії дуже приємними і пристрасно бажають їх. Жінки теж, але менше». Втім, дівчинка зазначає, що жінки можуть займатися сексом для задоволення — і тоді використовують контрацепцію.

Анна описує і першу менструацію — яка, за її словами, починається близько 14 років.

Вона також пише, що чоловіки можуть отримувати секс за гроші.

Нагадаємо, що Анна Франк завела щоденник 12 червня 1942 року, в день свого 13-річчя, і вела його протягом двох років, поки її родина ховалася у задній частині будинку на набережній Амстердама. 4 серпня 1944 року Франк з сім'єю заарештували і відправили до концентраційного табору Вестерборк, а потім в Освенцим. Восени того ж року Анну і її старшу сестру Марго перевели до табору Берген-Бельзен, і там вони померли. Єдиним родичем Анни Франк, який вижив, був її батько; у 1947 році він опублікував щоденник дочки. Згодом книгу переклали на більш ніж 60 мов, вона стала бестселером.

Додамо, що у Німеччині час від часу у громадських будівлях досі виявляють залишки нацистської спадщини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції