Секс у космосі буде нудним і одноманітним

У космосі можливі лише чотири пози Камасутри, повідомляє видання The Guardian.

Американські й російські космонавти займалися в космосі сексом у рамках не пов'язаних між собою дослідницьких програм з вивчення того, як людські істоти можуть вижити кілька років на орбіті. Про це, як затверджує The Guardian, написав у своїй книзі поважаний автор наукової літератури П'єр Колер.

секс у космосі (Фото: outside.away.com)
Земна "класика" в космосі просто нездійсненна (Фото: outside.away.com)
Шановний французький письменник П'єр Колер стверджує у своїй книзі "Остання місія: "Мир", подорож людей" (The Final Mission: Mir, The Human Adventure), що ця тема - табу як у NASA, так і в московському ЦУПі, але секс у космосі мав місце.

"Питання про секс у космосі дуже серйозне, - каже він. - Експерименти, що проводилися дотепер, пов'язані з операціями, що плануються для сімейних пар у майбутньому на МКС, спадкоємиці "Миру". Ученим потрібно дізнатися, наскільки можливі статеві стосунки без земного тяжіння".

Він посилається на закритий звіт NASA про космічний політ 1996 року. Проект під кодовою назвою STS-XX був покликаний досліджувати, в яких позах можна займатися сексом у невагомості.

Після перевірки за допомогою комп'ютерної симуляції із 20 поз було вибрано 10, розповідає він.

"Двоє піддослідних потім випробували їх у реальних умовах невагомості. Результати знімалися на відео, але були визнані настільки секретними, що навіть агентству NASA була надана версія, що піддалася цензурі".

Тільки чотири пози були визнані придатними без "сторонньої допомоги". Для тих шести, що залишилися, потрібен спеціальний еластичний ремінь і надувна труба, що нагадує спальний мішок із відкритими краями.

Колер каже: "Одним із принципових відкриттів стало те, що класична, так звана "міссіонерська" позиція, легко здійсненна в умовах земного тяжіння, просто неможлива в космосі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: