"Сексистський" жарт виробників одягу призвів до міжнародного скандалу

Дата публікації
Перегляди
4935
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Сексистський" жарт виробників одягу призвів до міжнародного скандалу

Ярличок Madhouse через який і спалахнула жвава дискусія / Фото: thedrum.co.uk

Користувачі соціальних мереж у всьому світі сперечаються, чи доречно радити віддавати чоловічі брюки для прання жінкам.

Мережу магазинів молодіжного одягу Madhouse звинуватили в сексизмі через те, що на ярличках з інструкціями покупцям пропонується, серед іншого, віддавати прати одяг жінкам, оскільки це "їхня робота".

Як пише The Daily Telegraph, зокрема, з критикою на компанію обрушилися сотні користувачів соціальної мережі Twitter, які назвали подібні інструкції "ганебними".

Невдоволення користувачів викликав ярличок на чоловічих брюках, куплених в одному з магазинів Madhouse. На інструкції споживачам пропонується прати штани в теплій воді, разом з речами схожого кольору, не відбілювати і гладити при середній температурі. "Або просто віддайте їх своїй жінці. Це її робота", - свідчить друга частина інструкції.

У самій компанії ніяк не прокоментували критику з боку інтернет-співтовариства. У той же час частина користувачів Twitter висловила подив, чому людей обурив прояв гумору з боку Madhouse.

Раніше інші компанії неодноразово критикувалися за сексизм. Восени 2011 року виробник футболок Topman був змушений принести вибачення покупцям за серію футболок з написами, що принижують жінок. Так, на одній з футболок була напис: "Прекрасна нова дівчина. Якої вона породи?". А в лютому поточного року обурення громадськості викликали бейсболки до Дня святого Патрика, на котрих експлуатувався образ п'яниці-ірландця.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4935
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація