Сексу не буде? Тоді подам до суду!

77-річний плейбой подав на 19-річну дівчину до суду за відмову від сексу.

Рольф Еден і одна з молоденьких фавориток (Фото: sabah.com.tr)
Рольф Еден і одна з молоденьких фавориток (Фото: sabah.com.tr)
77-річний німецький підприємець і актор Рольф Еден подав до суду на 19-річну мешканку Берліна за те, що вона йому відмовила, назвавши надто старим.

Родоначальник берлінських дискотек, магнат нерухомості та відомий у минулому плейбой розповів газеті Bild: "Я зустрів її в одному з клубів. Вона самотньо сиділа коло бару. Звісно, я до неї підійшов".

Спосіб знайомства, що добре зарекомендував себе, спрацював: "Послухайте, ви така красива, але у нас з вами одна й та саме проблема". Блондинка, звісно, захотіла дізнатися, що пов'язує її з плейбоєм. "У мене немає вашого мобільного, а у вас – мого," - відповів Еден.

Виявилося, що красуню звуть Катаріна, їй 19 років і вона з Берліна. Еден пригостив її шампанським.

"Потім ми поїхали до мене додому. Я пограв їй на піаніно, вона випила ще шампанського, – розповідає Еден. – Але коли справа дійшла до найголовнішого, дівчина заявила: "Будь ласка, не ображайтеся, але ви для мене надто старий."

"Це був удар. Такого мені ще не говорила жодна жінка. Я був знищений," - згадує Еден.

Два тижні старому не давала спокою ця історія.

Рольф Еден
Reuters
Родоначальник берлінських дискотек, магнат нерухомості та відомий у минулому плейбой Рольф Еден
"Тепер я вирішив подати на неї до суду. За дискримінацію за віковою ознакою. Адже є такий закон," – каже Еден. У німецькому законі дійсно заборонена "невиправдана дискримінація" за расою, релігією, статтю, сексуальною орієнтацією і за віком.

"Так, між нами є пару років різниці. Для мене деякі жінки теж старі. Але треба було сказати дипломатично, типу "Перепрошую, Ви не в моєму смаку"," - аргументує старенький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: