Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Селфі на відстані витягнутої руки та таємничість. Як оновити Instagram в 2017 році

Чотири способи, які допоможуть тримати на вершині ваш акаунт у соціальній мережі.  

Чотири поради, які зроблять ваш акаунт в Instagram більш стильним та живим.

The Guardian назвав способи, які допоможуть тримати на вершині ваш акаунт у соціальній мережі.  

Фото у стилі Flatlay

Flatlay - це фотографія декількох об'єктів, оформлених разом, які викладені на рівній поверхні і сфотографовані зверху. Такі фотографії набирають доволі багато "лайків". Наприклад, чашка кави з піною у формі серця, окуляри на закордонному паспорті, апетитний сніданок або ж гарно викладені фрукти.  Flatlay-фото є сучасною тенденцією Instagram і освоєння таких фото має важливе значення для популярності вашого акаунту. Однак, не варто вказувати в описі до фото, що ви витратили 15 хвилин, щоб позбутися некрасивої тіні, або ж те, що у вас болить спина після того, як ви вигиналися, щоб зробити вдалу світлину.

 

Couldn't be more perfect @helloemilie

Фото опубликовано Flatlays (@flatlays)Июн 25 2016 в 3:01 PDT

Селфі на відстані витягнутої руки

Щоб зробити такі фото, варто знайти фотогенічне місце, куди б можна було сісти, потім сісти на одну ногу (хоча це не дуже зручно, але треба виглядати розслабленим) і варто тримати телефону так далеко, як тільки можливо, перевернувши його так, щоб було видно лише тіло, але не голову. Перевагою такої світлини є те, що не потрібно турбуватися про вираз обличчя.

 

Details. #commedesgarcons #levis501 #lumojewelry

Фото опубликовано Mija by Mirjam Flatau (@mija_mija)Июн 17 2016 в 9:29 PDT

Період фото із собачими носиками закінчується

Існує цілий вибір фільтрів у Snapchat, такі як риси маленьких тваринок або ж золоті метелики чи корони. Ви ж помітили як вони підозріло улесливо виглядають? Як вони допомагають бути чимсь схожими на героїв Діснеївських мультфільмів. Однак це варто припинити і утримуватися від таких світлин.

 

Golden child

Фото опубликовано mutya buena (@official_mutyabuena)Авг 2 2016 в 1:02 PDT

Будьте таємничими

В епоху, коли всі багато постять, найбільш чарівна річ, яку можна зробити – це піти. Люди, які найбільше інтригують, не змушують себе постити якийсь фрукт кожної суботи. Варто узяти стратегічну перерву. Для досягнення максимальної драми можна оголосити про свій вихід із соціальної мережі, а потім, можливо, видалити свій акаунт.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції