Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Серсея Ланністер з "Гри Престолів" розповіла про оголені знімання, депресію та ненависну перуку

Днями вийшов останній, 8 сезон, серіалу.

Одна з головних героїнь культового серіалу "Гра престолів" Ліна Гіді, яка зіграла Серсею Ланністер, розповіла, як вона ставиться до сцен з оголенням та до реквізиту в інтерв'ю виданню Fox News.

Ліна не оцінила реакцію, яку вона отримала від шанувальників після відомої оголеної сцени (10 серія 5 сезону). Вона зазначила, що в період знімань цієї серії вона була вагітна і тому, замість неї оголеною серед натовпу пройшла дублерка.

"Деякі люди думають, що я не така гарна акторка [бо використала дублера]. І знаєте що? Мене це дійсно шокувало. Я знімалася оголеною, мене це зовсім не бентежить. Але я дуже емоційна акторка, це визначає мою роботу - я не знаю іншого способу грати", - сказала вона.

Гіді також поділилася дуже особистим. Вона розповіла, що роль Серсеї була для неї викликом, бо цей персонаж допоміг їй впоратися з післяпологовою депресію, на яку вона страждала під час знімань перших сезонів серіалу.

"Це було жахливо - у мене була післяпологова депресія, але я цього не знала.", - розповіла вона. За словами Ліни, під час знімань вона пережила важкі часи, поки з'ясовувала, яким є материнство. "Це було складно", - коментує ті часи акторка.

Також Гіді розповіла, що вона мріє позбавитися перуки Серсеї назавжди. "Я ненавиджу цю річ. Мені б хотілося спалити її", - зізналася вона. Працівники студії питають у неї, що б вона хотіла зберегти напам'ять з реквізиту її героїні, але їй не потрібно нічого.

Крім того, виконувачка ролі владної та жорстокої Серсеї Ланністер розповіла про те що в останній день знімань серіалу, коли вже все було відзнято, вона сіла у авто та розплакалася, "я була спустошена".

Вона підкреслила, що це були надзвичайні 9 років.

Нагадаємо, 2016 року Гіді розповіла, чому у відвертій сцені ганьби її замінила дублерка.

Відео"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Останній сезон серіалу "Гри престолів" знімали 2 роки. На нього витратили 90 мільйонів доларів. Напередодні прем'єри фінального сезону герої серіалу вже виходили з лондонського Тауера, з'явились вони і на українських вулицях. Про матір драконів в індустріальному Запоріжжі та Джона Сноу на столичній Оболонській набережній – у сюжеті.  

"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції