Сестри добровільно видалили собі шлунки

У дівчат спадкова схильність до захворювання на рак шлунка, тому вони вирішили уникнути фатального кінця, позбувшись шлунків.

У Равіндри і Міти Сінгх шанси захворіти на рак шлунка становили 80%. Сестри вирішили добровільно видалити собі небезпечні органи.

Тепер 29-річна Равіндра і 25-річна Міта можуть їсти тільки дуже маленькими порціями. Зате їм вже ніщо не заважає прожити повноцінне, нормальне життя. Обидві сестри успадкували рідкісну генетичну мутацію, від якої страждають тільки 100 сімей у всьому світі. Через цю мутації від раку шлунка померли їх батько, два дядьки, бабуся і 20-річний двоюрідний брат.

Дівчата не хотіли піти за своїми родичами. Тому мешканка Манчестера Равіндра зважилася на операцію з видалення шлунка як запобіжний засіб. Коли дівчину перевіряли перед операцією, то у неї виявили рак шлунка на ранній стадії. У госпіталі Наффілд, розташованому в Лідсі, хірурги провели радикальну гастректомію. Це відбулося ще в червні цього року.

А в грудні через подібну операцію пройшла і Міта. І хоча тести не показали наявності пухлини в її шлунку, дівчина все одно вирішила позбавитися від нього, щоб не жити з вічним страхом. В обох випадках хірурги повністю видалили шлунок та навколишні лімфатичні вузли, щоб потім з'єднати стравохід безпосередньо з тонкою кишкою. Тепер дівчатам доведеться радикально переглянути свою дієту.

Людина може обійтися і зовсім без шлунка, тому що цей орган служить лише для складування їжі. У процесі травлення цей орган не грає вирішальної ролі.

Лікарі вважають, що дівчата найближчим часом втратять до 20% маси тіла. Зате зможуть жити довго і без жодного страху. Ну а з часом їх організми повністю перейдуть на нову систему харчування, так що брак ваги буде компенсовано.

Нагадаємо, нещодавно в Україні презентовано унікальний вітчизняний препарат від раку на базі чистотілу.

Читайте також:

Тютюн виробляє антитіла проти раку

В Україні випробують вітчизняний препарат проти раку

В Україні щодня від раку помирають 250 людей

Нобелівська премія дісталась дослідникам ВІЛ і раку (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: