Севастопольський матрос заарештований за побиття товариша по службі подушкою

Дата публікації
Перегляди
1567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Севастопольський матрос заарештований за побиття товариша по службі подушкою

Севастопольський матрос заарештований за побиття товариша / Фото: УНІАН

Матрос строкової служби отримав 3 місяці арешту за те, що вдарив подушкою по обличчю свого сплячого товариша по службі, бо той хропів.

Нахімовський районний суд Севастополя засудив до 3 місяців арешту матроса строкової служби, який побив подушкою свого товариша по службі.

Згідно з вироком, текст якого цитує "Бюро судової інформації", підсудний в казармі після відбою вдарив подушкою по обличчю свого сплячого товариша по службі, завдавши легкі тілесні ушкодження - у постраждалого поверхнева забита рана в куті ока і крововилив на повіці.

На засіданні суду підсудний повністю визнав свою провину і пояснив, що вдарив подушкою товариша по службі, оскільки той своїм хропінням заважав йому спати. Разом з тим, підсудний розкаявся у скоєному і просив суд суворо його не карати.

Вивчивши матеріали справи, суд визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.406 Кримінального кодексу України (порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, що заподіяло легкі тілесні ушкодження).

Читайте також:

Чоловік витатуював на дупі обличчя начальника заради більшої зарплати

У США при купівлі автомобіля дарують автомат Калашникова

На студента з Донеччини завели справу за непристойну аватару

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація