Шахрай, який розраховувався "сувенірними" гривнями, потратив майже 10 тисяч

На Сумщині впіймали шахрая, який розплачувався за товар сувенірними папірцями.

500 гривень
УНІАН
Справжні купюри світяться під ультрафіолетовим світлом
Шахрай на Сумщині вдався до хитрощів, щоб врятуватися від безгрошів'я: новенькі 500-гривневі купюри купив у магазині подарунків. На 25 гривень чоловік придбав 100 штук. За підрахунками шахрая прибуток від успішної реалізації мав скласти 50 тисяч справжніх гривень.

На даний час відомо тільки, що чоловік без проблем розрахувався сувенірними папірцями у сільському меблевому магазині. За 500-гривневу підробку він купив стіл й отримав ще 320 справжніх гривень здачі.

Щодо сувенірних купюр, то принаймні у сумських магазинах гривень не знайдеш, там тільки залишилися сувенірні долари. Усі гривні розкупили ще місяць тому. Тож припускають, що сувенірні фальшивки тепер почали спливати у магазинах, кіосках та на ринках.

Сувенір та справжня купюра мають безліч відмінностей, та коли продавець стомлений, поспішає, або ж у приміщенні напівтемрява - фальшивка може спрацювати.

За словами керівника карного розшуку Лебединського МВС Володимира Старченка, шахрай брав ножиці і на внутрішній стороні, де написано "сувенір", просто вирізав її. Купюра ставала коротшою, але ззовні дуже не видно.

Чергова афера у продуктовому магазині зазнала поразки. Затриманий харків'янин виправдовується, що не мав іншого вибору, бо із судимістю й без документі його не брали на роботу.

За словами продавців, таки 500-гривневі підробки пробують пропихнути вночі працівникам кіосків і просять продати пляшку горілки або сигарети.

Відомо, що із 100 куплених сувенірних купюр шахрай вже встиг витратити 18 п'ятисоток. Нині міліція намагається знайти всіх потерпілих від сувенірних грошей. 

Детальніше - на відео ТСН.


Читайте також:

Банк записав на рахунки пенсіонерів чужі кредити

Депозити можна повернути через суд 

У Запоріжжі пограбували "Приватбанк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: