Шахрайка видурила в москвичів мільйони рублів від імені Юрія Лужкова

За даними міліції, тільки в однієї своєї жертви 72-річна аферистка виманила більше трьох мільйонів рублів.

Московські правоохоронці затримали представницю цілого клану шахраїв, яка викрадала мільйони рублів у довірливих росіян. Зловмисниця представлялася довіреною особою мера російської столиці Юрія Лужкова і пропонувала взяти участь в секретній програмі розподілу соціального житла.

72-річна уродженка Тули Ніна Дмітрієва була затримана в московському торгівельному центрі. За даними міліції, тільки в однієї своєї жертви аферистка виманила більше трьох мільйонів рублів.

Оперативники карного розшуку підійшли до пенсіонерки, коли вона допивала восьму чашку кави. Міліціонери попросили Дмітрієву пред'явити документи, а вона почала розпитувати, на якій підставі вони вимагають від неї посвідчення особи, і занервувала. "Ми вже знали, хто вона, тому попросили Дмітрієву проїхати зі співробітниками до відділку", - пояснили оперативники.

Пенсіонерці пред'явили звинувачення у шахрайстві у великому розмірі. Раніше жінка переховувалася від слідства, тому цього разу відносно неї обрали запобіжний захід - підписка про невиїзд.

Тепер слідству належить встановити, скільки людей постраждали від дій шахрайки. Поки встановлено лише одного постраждалого, проте сума завданого збитку є дуже значною.

Заможному 53-річному москвичу пенсіонерка запропонувала свої послуги з покупки квартири за допомогою участі в "пільговій програмі уряду Москви".

З 2005 року чоловік віддав аферистці 3 мільйони 2,5 тисяч рублів. Не дивлячись на обіцяне сприяння в рішенні його питання, жодного результату потерпілий так і не дочекався, а сама літня "добродійниця" зникла. Після цього потерпілий звернувся до міліції.

За деякими даними, шахрайка обдурила принаймні 27 людей. За оперативною інформацією, жінка не рекламувала свої "послуги", скоріше навпаки. Шахрайську діяльність вона оточувала секретністю, успішно замулюючи очі своїм "клієнтам".

Дмітрієва говорила, що представляє закриту програму по розподілу соціального житла і діє під особистим керівництвом мера Юрія Лужкова. Кілька років потерпілі передавали шахрайці гроша за сприяння в отриманні пільгового житла, але результатів не було. Пенсіонерка тільки давала клієнтам адреси об'єктів, що будуються, які вона знаходила в Інтернеті.

Нарешті, в грудні 2008 року, коли набирала обороти економічна криза, постраждалий москвич запідозрив недобре і вперше звернувся в міліцію. Оперативники вирішили затримати Ніну Дмітрієву при передачі чергової суми грошей.

Коли перед шахрайкою з'явилися співробітники міліції, вона заявила, що працює на уряд Москви, і вимагала від оперативників подзвонити Лужкову. А коли жінку посадили в машину і повезли у відділок, вона інсценувала серцевий напад. Міліціонери викликали швидку допомогу і передали шахрайку лікарям. Оглянувши літню жінку, медики дійшли до висновку, що із здоров'ям в Дмітрієвої все гаразд, після чого її відпустили. На призначений допит вона так і не з'явилася.

"Було вирішено не оголошувати її в розшук, оскільки контакти пенсіонерки були нам відомі, і ми спробували знайти її своїми силами", - пояснюють оперативники.

Після другого затримання слідчі знов врахували вік Ніни Дмітрієвої, а тому обмежилися домашнім арештом. "Головне, що вона не на волі, а під наглядом і від слідства вже нікуди не втече", - заявили в карному розшуку.

Зазначимо, що син жінки, невістка і внук вже були судимі за шахрайство.

Читайте також:

Мільйон доларів на фальшивих похоронах заробили дві американки

Транссексуали грабували людей, збираючи гроші на операцію зі зміни статі

Жінка отримала 500 тисяч доларів у кредит за фальшивими документами

Священик вкрав 85 тисяч доларів та витратив їх на пластичну хірургію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: