Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закохані мати та син зі США боротимуться за право займатися сексом

За інцест їх можуть посадити у в'язницю на півтора роки. 

Моніка Мерес, якій зараз 36 років, та її 19-річний син Калеб Петерсон постануть перед судом американського штату Нью-Мексико за звинувачення в інцесті. Про це повідомляє The Daily Mail.

Якщо ж парочку визнають винними, то їм світить до 18 місяців в'язниці. Але закохані, своєю чергою, вирішили звернутися до громадськості зі своєю справою з метою підвищення обізнаності про генетичний статевий потяг і отримати законний дозвіл на право і надалі займатися сексом. Таке явище виникає, коли близькі родичі були розлучені в ранньому віці і зустрілися вже зрілими.

Як йдеться у повідомлені, жінка народила хлопчика, коли їй було 16 років. Майже одразу вона віддала його на всиновлення. Зустрілися вони лише минулого Різдва і з того часу продовжили своє спілкування в Інтернеті.

Калеб згодом переїхав до матері. Зараз він зазначає, що закохався в жінку частково через те, що вона піклується про нього і просто робить його щасливим. За словами підлітка, вже через тиждень він зрозумів, що закоханий у Моніку.

Сама мати каже, що боїться виходити в місто, бо всі вже знають про її сексуальні стосунки з сином. Також вона визнала, що коли вперше у неї з  сином були фізичні стосунки, то, коли вони закінчили – трималися за руки, а потім цілувалися. І саме поцілунки призвели до інших речей.

Варто зазначити, що зараз парі не можна бачитися до рішення суду. І Калеб зізнався, що, якби він зараз побачив свою маму, то сказав би, як міцно кохає її і сумує за нею.

Нагадаємо, раніше Європейський суд з прав людини заборонив інцест закоханим брату і сестрі з Німеччини, які мають уже 4 дітей. Патрік Штюбінг і Сюзан Каролевскі не знали одне одного в дитинстві і зустрілися, коли йому було вже за 20, а їй – 16.

Залиште свій коментар

Вибір редакції